حالت تاریک
جمعه, 04 خرداد 1403
شهردار پردیس:

خیابانی در پردیس به‌نام «سپاه» نام‌گذاری شد

خیابانی در پردیس به‌نام «سپاه» نام‌گذاری شد

شهردار پردیس گفت: به مناسبت دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از معابر اصلی شهر به نام سپاه نام‌گذاری شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، محسن قضاتلو  در حاشیه مراسم نام‌گذاری یکی از معابر اصلی شهر به نام سپاه، ضمن گرامیداشت سالروز نامگذاری روز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خیر مقدم به خانواده سردار شهید حسین محمدی اطهار کرد: بلوار طوبی که یکی از خیابان‌های منشعب از خیابان بصیرت است نیز به نام سردار شهید حسین محمدی شهید مدافع حرم تغییر نام یافت و با حضور همسر و فرزندان شهید معزز رونمایی شد.

وی با اشاره به مصوبات جلسه نام‌گذاری، خاطرنشان کرد: در این نشست مصوب شد که معابری که امکان تغییر نام به شهدا را دارند این مصوبه اجرایی شود.

فرماندار شهرستان پردیس توضیح داد: معابری به نام شهید کرم‌پور و شهید صالحی روزبهانی در پردیس و یک شهیده دفاع مقدس هم در بومهن نام‌گذاری می‌شود.

قضاتلو یادآور شد: شهدای معزز، نور راه ما هستند و ما وظیفه داریم برای زنده نگهداشتن یاد و نام آنها تلاش کنیم.

یکی از معابر پردیس «سپاه» نام‌گذاری شد

رضا کارخانه شهردار پردیس نیز در حاشیه مراسم نام‌گذاری یکی از معابر اصلی شهر به نام سپاه، اظهار کرد: در شهر پردیس معبری به نام سپاه نداشتیم و بلوار بصیرت حد فاصل بلوار جانبازان و شهید سلیمانی به نام سپاه نام گذاری شد.

وی بیان کرد: در کمیته نام‌گذاری تغییر نامِ سایر معابر در تمامی فازهای شهر پردیس مصوب شد و با برنامه‌ریزی انجام شده هر معبر و خیابانی که مد نظر خانواده معزز شهدا باشد به نام شهید تغییر نام خواهد داد.

شهردار پردیس تصریح کرد: یکی از برنامه‌های شهرداری تغییر نام معابر به ویژه در فازهای جدید ۱۱، ۵ ، ۸ و ۹ به نام شهدای معزز بنا به خواسته و همراهی شهروندان است تا بر اساس درخواست مردم شهرداری به تکلیف خود عمل کند.

شهرستان پردیس با جمعیتی بیش از ۴۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از