حالت تاریک
دوشنبه, 04 تیر 1403
به صورت سرزده انجام شد؛

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر

بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز سه‌شنبه به صورت سرزده از بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر بازدید کرد و در جریان مسائل این مرکز درمانی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همراهی مهدی شریفیان نماینده مجلس شورای اسلامی، حسین حبیبی فرماندار شهرستان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران از روند احداث و تکمیل بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر بازدید کرد.

به گفته فرماندار اسلامشهر، ساخت بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر که پس از ۱۳ سال تنها ۲۳ درصد پیشرفت فیزیکی داشت با حمایت‌های دولت مردمی از این پروژه و تخصیص ۶ هزار میلیارد ریال اعتبار در دو سال اخیر به ۹۰ درصد رسیده و به زودی راه‌اندازی خواهد شد.

حسین حبیبی پیشتر گفته بود که در سفر رئیس‌جمهور به شهرستان اسلامشهر 3 هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل طرح و ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال جهت تجهیز بیمارستان اختصاص یافته است.

آیت‌الله سید ابرهیم رئیسی رئیس‌جمهور آذر ماه ۱۴۰۱ از بیمارستان در حال ساخت ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر بازدید و دستورات لازم را برای تسریع در افتتاح این مرکز درمانی صادر کرد.

شهرستان اسلامشهر با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب تهران قرار دارد.

 منبع: ایرنا

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از