حالت تاریک
سه‌شنبه, 04 اردیبهشت 1403

نکونام همه را تعطیل کرد جز این استقلالی!

نکونام همه را تعطیل کرد جز این استقلالی!

تمرینات گروهی استقلال سیزدهم فروردین تعطیل بود ولی این تعطیلی شامل حال همه نشد و یکی از بازیکنان به صورت جداگانه با حضور در کمپ حجازی کار خود را دنبال کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، در سیزدهم فروردین که تمرینات استقلال تعطیل بود، جلال‌الدین ماشاریپوف ستاره ازبکستانی آبی‌پوشان به دستور جواد نکونام به صورت انفرادی تمرین کرد و مربی خارجی آبی‌پوشان نیز بر کار او نظارت داشت.

این دستوری بود که جواد نکونام داده بود و ماشاریپوف هم چون بازیکنی حرفه‌ای محسوب می‌شود، بدون هیچ اعتراضی آن را پذیرفت اما دلیل اتخاذ چنین تصمیمی چه بود؟

از قرار معلوم نکونام به ماشاریپوف با توجه به دو مسابقه سنگین که همراه با تیم ملی ازبکستان داشته و مسافرت‌های متعدد او در روزهای گذشته، استراحت داد و از وجودش حتی در دیدارهای دوستانه استقلال نیز استفاده نکرد اما به او برنامه داد و گفت که سیزدهم فروردین که دیگران تعطیل هستند باید به صورت اختصاصی تمرین کند تا بدنش دچار افت نشود و بتواند در کارهای تاکتیکی قبل از بازی با مس رفسنجان حضور یابد. به همین خاطر جلال‌الدین ماشاریپوف همراه با یوسو سسما به کمپ رفت و به صورت اختصاصی تمرین کرد.

اگر این بازیکن در تمرینات چهاردهم و پانزدهم فروردین نشان بدهد که به لحاظ جسمانی خسته نیست، قطعاً جواد نکونام برای بازی با مس رفسنجان روی او حساب باز خواهد کرد.

منبع: خبرورزشی

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از