حالت تاریک
دوشنبه, 04 تیر 1403
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس:

قیمت ۱۱ قلم کالا مطابق شهریور ۱۴۰۰ باشد

قیمت ۱۱ قلم کالا مطابق شهریور ۱۴۰۰ باشد

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس گفت: طبق مصوبه مجلس باید قیمت ۱۱ قلم کالا مطابق با قیمت‌ها در شهریور ۱۴۰۰ باشد و مابه‌التفاوت آن را دولت باید پرداخت کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، حسینعلی حاجی‌دلیگانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار کرد: بر اساس مصوبه مجلس قرار بود قیمت ۱۱ قلم کالا مطابق با قیمت‌های شهریور ۱۴۰۰ به دست مردم برسد.

وی بیان کرد: در واقع باید مابه‌التفاوت قیمت‌ها را دولت به فروشنده بپردازد اما در حال حاضر عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دولت مطابق مصوبه مجلس نیست چرا که اگر فردی برای مثال ۷۰۰ هزار تومان کالا خریداری کند دولت صرفا ۲۰۰ هزار تومان آن را می‌پردازد که این خلاف قانون است.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بسیاری از خانوارها توان پرداخت کالاهایی که قیمت آن به شدت گران شده است را ندارند و باید ۱۱ قلم کالای اساسی به قیمت شهریور ۱۴۰۰ به دست مردم برسد؛ دولت باید در نحوه اجرای این قانون، اصلاحات لازم را انجام دهد و این قانون باید دقیق اجرایی شود.

حاجی‌دلیگانی  در ادامه جلسه گفت: از نیروهای مسلح به خصوص سپاه پاسداران که با «وعده صادق» پوزه زیاده‌خواهان اقتصادی را به خاک مالیدند و برای کشور اقتدار مضاعف آفریدند، تقدیر و تشکر می‌کنم.

منبع: مهر

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از