حالت تاریک
دوشنبه, 04 تیر 1403
سید حسن خمینی:

عملیات شجاعانه دیشب موجب افتخار است

عملیات شجاعانه دیشب موجب افتخار است

در پی پاسخ جمهوری اسلامی ایران به جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری کشورمان در دمشق، سید حسن خمینی بیانیه‌ای را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، متن بیانیه حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در پی می‌آید:

بسمه تعالی 

ٱلنَّارُ یُعۡرَضُونَ عَلَیۡهَا غُدُوّٗا وَعَشِیّٗاۚ وَیَوۡمَ تَقُومُ ٱلسَّاعَةُ أَدۡخِلُوٓاْ ءَالَ فِرۡعَوۡنَ أَشَدَّ ٱلۡعَذَابِ[غافر ۴۶]

عملیات شجاعانه دیشب توسط فرزندان غیور ایران اسلامی موجب افتخار است. 

تقابل ایران با رژیم غاصب صهیونیستی به دلیل وقاحت و تحلیل‌های غلط دشمن به یک ضرورت گریزناپذیر تبدیل شده بود و این حمله یک تصمیم استراتژیک برای نمایش اقتدار، امنیت و غرور ملی بود. فراموش نمی‌کنیم که رژیم سفاک اسرائیل در طول این سال‌ها تا چه اندازه در قتل ایرانیان و آزادی‌خواهان پافشاری کرده است و تا چه حد منافع ملی ما و هویت اسلامی مسلمانان را دستخوش تاراج قرار داده بود. 

تداوم حملات و ترورهای اسرائیل به مواضع و شهروندان ایرانی، در بیش از یک دهه گذشته، در داخل و خارج کشور، گویی این باور و ذهنیت ناصواب را در میان دشمنان و حتی برخی ایرانیان ایجاد نموده بود که ایران توانائی تقابل مستقیم با اسرائیل را نداشته و صرفاً به جنگ و یا پاسخ غیرمستقیم اکتفا خواهد کرد. ذهنیتی که امروز کاملاً از بین رفته است. 

طبیعی است که ایرانیان بیش از هر کشور دیگر از جنگ‌های تحمیلی آسیب دیده و لذا هرگز به دنبال آن نبوده‌اند، ولی از سوی دیگر نشان داده‌اند که در مقابل جسارت و تعدی دشمنان نیز ساکت نخواهند نشست. 

امروز نیز همه باید به قدرت ملی خود ببالیم و با تکیه همه جانبه بر مردم عزیز که مهمترین مولفه قدرت هستند، در برابر تهدیدهای خارجی متحد باشیم. 

اینجانب ضمن تبریک این عملیات شجاعانه به فرماندهی معظم کل قوا و رزمندگان سرافراز، رضوان الهی را برای امام بزرگوار (س) مسألت دارم که روح خودباوری و عزت را در مردم ما دمید و به روان شهیدان سرافراز درود می‌فرستم که پیشگامان این راه بودند.

سید حسن خمینی

۲۶ فروردین ۱۴۰۳

منبع: جناران

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از