حالت تاریک
جمعه, 04 خرداد 1403
استاندار تهران:

رفع دغدغه تولیدگران پایتخت تداوم خواهد داشت

رفع دغدغه تولیدگران پایتخت تداوم خواهد داشت

استاندار تهران ضمن تبریک آغاز سال ۱۴۰۳ با اشاره به شعار سال مبنی بر «جهش تولید با مشارکت مردم»، گفت: در سال نو رفع دغدغه تولیدگران پایتخت با تلاش مضاعف استانداری تداوم خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، علیرضا فخاری، در پیامی سال ۱۴۰۳ را تبریک گفت، در این پیام آمده است؛

«یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَال».

چه مبارک سالی و چه نیکو عیدی است که بهارش با قرآن آمده است، تقارن عید نوروز با ماه مبارک رمضان، خود نشانه‌ای است برای روشن‌تر شدن مسیر بندگی و اطاعت حق تعالی.

در سال جدید که رهبر معظم انقلاب آن را «جهش تولید با مشارکت مردم» نامیدند، حجت بر ما تمام است. با افتخار اعلام می‌کنم که استانداری تهران در سال گذشته با انجام ۱۳۴ سفر به ۱۶ شهرستان پایتخت در قالب «دوشنبه های صنعتی» پیگیر کار تولید و رفع دغدغه‌های تولیدگران بوده است و در سال جدید نیز با یاری خداوند و تاسی از فرمایش مقام معظم رهبری و همت همه تلاش گران این راه را با قدرت بیشتر و تلاش مضاعف ادامه خواهیم داد.

سال ۱۴۰۲ اقتدار مردم و نظام اسلامی را در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی نظاره گر بودیم، حضور و مشارکت مردم در بزنگاه انتخابات و برگزاری مراسم‌های ملی و مذهبی و حمایت از آرمان‌های ارزشمند انقلاب و شهدا، همه و همه بر عزت کشور افزود و خط بطلانی بر توطئه‌ها و خواب‌های آشفته دشمنان این ملّت و مرز و بوم کشید.

مردم با بصیرت و فهیم ایران علی رغم برخی کاستی‌ها پای آرمان‌های والای انقلاب، امام (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری ایستاده اند و این قدرشناسی ریشه در فرهنگ و اصالت این مرز و بوم دارد.

اینجانب به عنوان عضو کوچکی از خادمان این ملت، بر عزم و اراده این مردم نجیب تعظیم کرده و اعلام می‌کنم با تمام توان برای حل دغدغه‌های مردم و خدمت بی منت تلاش خواهم کرد.

آغاز سال ۱۴۰۳ را به مقام معظم رهبری که با هدایت‌هایشان همواره روشنگر مسیر بوده و هستند، رئیس جمهور محترم و تلاشگر و خانواده معظم و معزز شهدای دفاع مقدس، شهدای خدمت و شهیدان هسته‌ای و جانبازان و ایثارگران تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد یگانه برای مردم شریف، نجیب و ولایت مدار کشور، خاصه استان تهران، آرزوی سلامت جان و تن، عزت، سربلندی، برکت و اقتدار روز افزون دارم.

منبع: مهر

انتهای خبر/*

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از