حالت تاریک
جمعه, 04 خرداد 1403

برنامه‌های تحویل سال در حرم حضرت عبدالعظیم (ع)

برنامه‌های تحویل سال در حرم حضرت عبدالعظیم (ع)

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: جابجایی اثاثیه منزل در تعطیلات نوروز بدون دریافت مجوز از پلیس محل ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»،سردار دلاور القاصی مهر روز چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور پیشگیری از سرقت وسایل و لوازم منازل توسط سارقان، با هماهنگی به عمل آمده با کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی، هرگونه جابجایی اسباب و اثاثیه منزل و لوازم خانگی از ۲۹ اسفند ماه لغایت ۱۵ فروردین ماه بدون دریافت مجوز از پلیس ممنوع است و فقط با تایید کلانتری و پاسگاه محل انجام خواهد شد.

وی بیان داشت: حمل اثاث منزل پس از تکمیل فرم‌های مربوطه و تعیین مبداء ، مقصد و تایید نهایی رئیس کلانتری محل امکان پذیر است.
این مسئول تصریح کرد: از مشاوران املاک که منازل مسکونی را اجاره و رهن داده و یا به فروش می‌رسانند درخواست می‌شود به کسانی که به آنان مراجعه کرده و قصد جابجایی اسباب و اثاثیه را دارند یادآوری کنند که حتما با کلانتری محل زندگی هماهنگی‌های لازم برای جابجایی اثاثیه منزل را انجام دهند.

القاصی‌مهر گفت: تعطیلات نوروز فرصت خوبی برای سارقان ایجاد می کند که با توجه به عدم حضور مردم در منازل، نسبت به سرقت اقدام کنند لذا لازم است تا مردم هنگام خروج از منزل، نکات ایمنی را رعایت کرده و و از تجهیزات و قفل‌های ایمنی استفاده کرده و نسبت به صورت‌برداری از لوازم منزل اقدام کنند.

وی افزود: از مردم درخواست می‌شود تا ضمن همکاری لازم با نیروهای پلیس، در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰اطلاع دهند.

فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/*

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از