حالت تاریک
سه‌شنبه, 04 اردیبهشت 1403
رئیس سازمان اداری و استخدامی خبر داد:

افزایش حقوق‌ها به فروردین‌ ماه می‌رسد

افزایش حقوق‌ها به فروردین‌ ماه می‌رسد

رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: افزایش حقوق در سال جدید به حقوق فروردین کارمندان می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه پانزدهم فروردین ۱۴۰۳) هیأت دولت با حضور در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: افزایش۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری که بیش از ۵.۵ میلیون نفر را شامل می‌شوند، دیروز به کارگزینی‌های دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است.

وی افزود: افزایش حقوق در سال جدید، به حقوق فروردین کارمندان می‌رسد اما اگر دستگاهی جا ماند و نتوانست احکام جدید را صادر کند، مابه‌التفاوت در ماه‌های بعد پرداخت می‌شود.

رئیس سازمان اداری و استخدامی در ادامه اظهار کرد: آزمون کیفت‌بخشی آموزش و پرورش را برای ۱۹ هزار نفر در نظر داریم که در هفته‌های پیش رو برگزار می‌شود. همچنین آزمون ایثارگران را پیش رو داریم که از سال گذشته باقی مانده بود و امیدواریم امسال برگزار شود.

لطیفی تاکید کرد: در سال جدید بنا داریم در آزمون‌های استخدامی یکپارچه عمل کنیم. قرار است برآوردی را با توجه به بودجه داشته باشیم، در جلسه فوق‌العاده دولت هم به این نکته اشاره شد که حتماً ظرفیت‌های جذب امسال باید در نظام بودجه‌ریزی دستگاه‌های دولتی در نظر گرفته شود.

وی همچنین اعلام کرد: بنا داریم آزمون یکپارچه‌ای در تابستان طراحی کنیم که دستگاه‌های اجرایی هم باید درخواست‌های خود را اعلام کنند، تأمین بودجه انجام شود و ما هم بررسی‌های خود را نهایی کنیم تا آزمون دوازدهم استخدامی برگزار شود.

منبع: مهر

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از