حالت تاریک
شنبه, 23 تیر 1403

ادامه تبلیغات نامزدها در صداوسیما ۲۹ خرداد

ادامه تبلیغات نامزدها در صداوسیما  ۲۹ خرداد

امروز بعد از مناظره اول و یک روز توقف همه برنامه‌های انتخاباتی به روالِ قبل برمی‌گردد و کنداکتور انتخاباتی تلویزیون با پخش میزگردهای تلویزیونی و... پیش می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، چهار روز از اجرای میزگردهای کاندیداهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می‌گذرد و بعد از یک روز توقف در برنامه‌های انتخاباتی به واسطه پخش مناظره تلویزیونی از امروز (سه‌شنبه 27 خرداد) برنامه «بدون تعارف» و پخش مستندها هم به کنداکتور برنامه‌های انتخاباتی اضافه می‌شود.

برنامه‌های تبلیغاتی امروز کاندیداهای انتخابات ریاست‌ جمهوری که از رسانه ملی پخش می‌شود به‌شرح زیر است:

شروع برنامه‌های انتخاباتی امروز با میزگرد سیاسی مسعود پزشکیان از ساعت 14:30 تا 16 در شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

اولین مستند «مسعود پزشکیان» در شبکه یک سیما به مدت 30 دقیقه از ساعت 16:30 پخش می‌شود. همچنین از ساعت 17 تا 17:30 کنداکتور برنامه‌های انتخاباتی تلویزیون به اولین مستند «سعید جلیلی» اختصاص دارد. 

در ادامه پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای ریاست‌جمهوری و میزگردهای زنده، میزگرد فرهنگی با حضور حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی از ساعت 19 تا 20:30 به آنتن شبکه دو سیما می‌رسد. 

دومین برنامه «بدون تعارف» ساعت 20:45 تا 21 به محمدباقر قالیباف اختصاص دارد. 

در دورِ دوم گفتگوهای ویژه، محمدباقر قالیباف از ساعت 22 تا 22:45 به صورت زنده در شبکه خبر حاضر خواهد شد.

از ساعت 22:45 تا 24 میزگرد اقتصادی با حضور علیرضا زاکانی در شبکه یک سیما برگزار خواهد شد.

انتخابات ریاست‌ جمهوری دوره چهاردهم، روز جمعه 8 تیرماه 1403 برگزار می‌شود، همچنین طبق اعلام ستاد انتخابات کشور، بازه تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست‌ جمهوری از 20 خرداد آغاز شده است و تا 24 ساعت قبل از آغاز رأی‌گیری یعنی 8 صبح روز 7 تیرماه ادامه دارد.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از