حالت تاریک
سه‌شنبه, 04 اردیبهشت 1403
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی:

پاسخ سخت به جنایت دمشق در راه است

پاسخ سخت به جنایت دمشق در راه است

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کرد: حامیان تل‌آویو بدانند پاسخ سخت و پشیمان‌کننده جمهوری اسلامی ایران به این جنایت خونبار در راه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی از نقش شهید زاهدی در تشکیل جبهه مقاومت و طراحی عملیات طوفان الاقصی تجلیل کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

«سرلشکر پاسدار محمدرضا زاهدی به همراه جمعی از هم‌رزمانش، مزد سال‌ها مجاهدت خالصانه را در لیالی قدر و روز شهادت امیرمومنان علی (ع) دریافت کرد تا در حلقه اولیاء و شهدا، متنعم به رضوان الهی شود.

نقش راهبردی شهید زاهدی در تشکیل و استحکام بخشی به جبهه مقاومت و همچنین طراحی و اجرای طوفان الاقصی از افتخارات بزرگی است که مجاهدت‌های خاموش این فرمانده کبیر را در اوراق افتخارات مبارزات ضد رژیم اشغالگر جاودانه خواهد ساخت.

ضربات مهلکی که این روزها بر تار و پود اشغالگران قدس وارد می‌شود، سردمداران جنایت پیشه صهیونیستی را به مرز درماندگی و استیصال کشانده و حمله ناجوانمردانه به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق، گواهی روشن بر این مدعاست.

حامیان تل‌آویو بدانند پاسخ سخت و پشیمان‌کننده جمهوری اسلامی ایران به این جنایت خونبار در راه است و یقیناً معادلات آینده منطقه را به حول و قوه الهی تحت تأثیر قرار خواهد داد.

بار دیگر درود و سلام می‌فرستیم بر ارواح طیبه هفت شهید راه قدس و از مردم غیور تهران دعوت می‌کنیم ضمن حضور در راهپیمایی روز قدس، در تشییع و بدرقه این مجاهدان پرافتخار، حضوری باشکوه داشته باشند.»

منبع: مهر

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از