حالت تاریک
جمعه, 31 فروردین 1403

وزش باد شدید در شرق کشور

وزش باد شدید در شرق کشور

سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی کرد که در دو روز آینده در شمال شرق و شرق کشور شاهد وزش باد شدید و گاهی گرد و خاک خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز» و به نقل از سازمان هواشناسی کشور، امروز - دوشنبه ۱۳ فروردین - در استان‌های خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، استان گلستان، نیمه شمالی فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، برخی نقاط کرمان، ارتفاعات مرکزی البرز؛ و فردا - سه‌شنبه - در نواحی مرکزی کرمان، برخی نقاط فارس، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات مرکزی زاگرس و روز چهارشنبه در برخی نقاط استان‌های همدان، مرکزی، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، نیمه غربی اصفهان، شمال و شرق فارس و ارتفاعات مرکزی البرز؛ پنج‌شنبه در گلستان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان، کرمان، جنوب یزد و ارتفاعات مرکزی البرز و جمعه در شمال شرق کشور در برخی ساعات بارندگی، رعد و برق، وزش باد شدید موقت، گاهی گرد و خاک و در نقاط مستعد تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

هواشناسی همچنین اعلام کرد که در دو روز آینده در شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید و نیز گاهی گرد و خاک خواهیم داشت.

سازمان هواشناسی همچنین وضعیت جوی امروز پایتخت را صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد، گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی کرد. بیشینه دمای تهران امروز ۱۹ و کمینه دما ۱۰ درجه خواهد بود.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از