حالت تاریک
شنبه, 23 تیر 1403
سرپرست وزارت خارجه:

فعالیت وزارت خارجه به صورت جدی ادامه دارد

فعالیت وزارت خارجه به صورت جدی ادامه دارد

سرپرست وزارت خارجه گفت: فعالیت وزارت خارجه به صورت جدی ادامه دارد و ما هفته آینده روزهای یکشنبه و دوشنبه نشست سازمان همکاری کشور آسیایی را در تهران خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، علی باقری‌کنی سرپرست وزارت خارجه در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فعالیت‌های دستگاه سیاست خارجی در بخش‌های مختلف چه سیاسی اقتصادی اجتماعی، در راستای مطالبات کلی کشور مردم و جامعه است که صورت می‌گیرد.

وی‌ادامه داد: فعالیت وزارت خارجه به صورت جدی ادامه دارد و ما هفته آینده روزهای یکشنبه و دوشنبه نشست سازمان همکاری کشور آسیایی را در تهران خواهیم بود.

سرپرست وزارت خارجه بیان کرد: میدان و دیپلماسی باید پشتیبان هم باشند و این در دولت آیت‌الله رئیسی تثبیت شد و آثار این را در عرصه‌های مختلف دیدیم.

باقری‌کنی اذعان کرد: دستاوردهای دولت شهید رئیسی و  یم‌هزار و ۲۰ روز تلاش و مجاهدت وی است که بر همه مشهود و عینی است و امیدواریم این دستاوردهای ملی در همه‌ مناسبت‌ها به عنوان یک سرمایه پاس داشته شود.

وی در واکنش به اظهارات ظریف اظهار کرد: در مورد آمارهای اقتصادی باید از دوستان اقتصادی سوال پرسیده شود. همچنین در رقابت‌های انتخاباتی نباید از سرمایه‌های سیاست‌های خارجی هزینه کرد. این سرمایه غنیمت نیست که بخوهند غنیمت ربایی کنند و آن را به تاراج بگذارند و باید از مرزهای سیاست خارجی به عنوان گنجینه ملی صیانت کنیم.

منبع: مهر

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از