مهدی هاشمی که از عناصر اصلی فتنه 88 است از آنجایی که پشتش گرم است پا را فراتر گذاشته و خود را مبرا از هر گناهی می داند و مدعی شده است که کسی فرصت دفاع کردن به وی را نداده اند. امروز که به شما فرصت دفاع کردن دادند، بگویید چرا دوباره تقاضای مهلت کرده ای؛ اگر راست می گفتی و البته چیزی برای گفتن و دفاع کردن داشتی دیگر تقاضای مهلتت چه بود؟!

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری؛ اولین جلسه رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی صبح امروز در دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی ناصر سراج آغاز شد، ولی مهدی هاشمی از دادگاه تقاضای مهلت کرد که با این درخواست موافقت شد.
متهم همراه با فائزه هاشمی و وکیل علیزاده طباطبایی راس ساعت 8:30 بامداد وارد دادگاه شدند و قاضی ناصر سراج ساعت 9:10 بامداد وارد دادگاه شد. هنوز یک ساعت از ورود متهم نگذشته بود که مهدی هاشمی به همراه همراهان خود از دادگاه خارج شدند.
بعد از خروج مهدی هاشمی ازدادگاه بیش از 30 خبرنگار و عکاس به همراه مهدی هاشمی در طول خیابان معلم به دنبال مصاحبه بودند تا حدی که بخشی از خیابان مسدود شد ولی هیچ کدام از همراهان متهم و خود متهم گفتگویی نکردند.
نکته ای که در این بین قابل تامل است اینکه مهدی هاشمی ساعت یک و نیم بامداد در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی نوشته است که انتخابات ٨٨ پایان یافت و کسی فرصت دفاع نداد، سه سال و نیم خارج از کشور بودم و هرچه خواستند از طریق رسانه‌هایشان به خورد افکار عمومی دادند، برگشتم و ٨۴ روز در انفرادی بودم اما آنجا هم نگذاشتند پاسخی به این همه ناروا دهم و کار‌شناسان ! هرچه خودشان فکر می‌کردند و در آرزو‌هایشان بود می‌گفتند.
حالا به قول یک خبرگزاری اصولگرای وابسته به فلان نهاد پس از نزدیک به ٧٠٠ روز سکوت، وعده‌های متعدد دادسرا دربارهٔ برطرف شدن ایرادهای سنگین مورد نظر قاضی و برگزاری دادگاه و صد‌ها مصیبت دیگر، فردا (شنبه) می‌روم که در برابر بیست سال دروغ از خود دفاع کنم.
خوشحالم که با گذشت این همه سال، فرصتی نصیب شده تا سرانجام افکار عمومی بدانند مهدی هاشمی کیست و چه کرده و با او چه کرده‌اند. آنگاه مردم می‌توانند قضاوت کنند دروغگو کیست و چرا پنج سال همهٔ دستگاه‌های تبلیغاتی یک جناح بسیج شدند تا اثبات کنند هاشمی و خانواده‌اش فلان‌اند و بهمان اما نتوانستند.صبحگاهان زمان قضاوت افکار عمومی است و اکنون که از نیمه شب عبور کرده با تبسمی در اندیشهٔ این فرصت طلایی هستم.
مهدی هاشمی که از عناصر اصلی فتنه 88 است در نوشته بالا از آنجایی که پشتش گرم است پا را فراتر گذاشته و خود را مبرا از هر گناهی می داند و مدعی شده است که کسی فرصت دفاع کردن به وی را نداده اند. امروز که به شما فرصت دفاع کردن دادند، بگویید چرا دوباره تقاضای مهلت کرده ای؛ اگر راست می گفتی و البته چیزی برای گفتن و دفاع کردن داشتی دیگر تقاضای مهلتت چه بود؟!
به قول خودت سه سال و نیم در خارج از کشور بودی که فرصت دفاع در برابر تهمت ها و دروغ ها را نداشتی!!!! در آن زمان که فرصت فکر کردن و پاسخی اندیشیدن را داشتی.
آیا معاند دانستن کسی که علیه امنیت ملی کشور اقدام نموده است و جرم های متعددی را مرتکب شده است دروغ گویی است؟!
این جمله را فقط برای تنویر افکار غبار آلودت می گویم؛ مردم متعلق به جناح خاصی نیستند، محاکمه مجرمان فتنه 88 مطالبه مردم است، حتی اگر به چوبه اعدام ختم شود، این خواست بحق مردم و خانواده شهدای فتنه 88 است که با قاتلان جگر گوشه هایشان برخورد قاطع شود؛ که اراده دستگاه قضا بحمدالله در این زمینه مصمم و در کنار مردم است.
این را هم بدان که مرد به گردن کلفت ها و کسانی که پشتشان گرم است باج نمی دهند.
تصاویری از حواشی جلسه دادگاه مهدی هاشمی
کد خبر 93448

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =