به گزارش پايگاه خبري آفتاب ری ، علی‏ محمد نائینی در حاشیه همایش بزرگ «9 دی» بخش مرکزی تهران که با حضور امام جمعه شهرهای پردیس، بومهن، رودهن و آبعلی، فرمانده سپاه پاسداران ناحیه پردیس و بومهن، شهردار پردیس، شماری دیگر از مسئولان محلی و جمع کثیری از مردم در مسجد «الغدیر» پردیس برگزار شد،  اظهار داشت: رسانه ملی در خلق حماسه 9 دی نقش ممتازی داشت.

این مسئول خاطرنشان کرد: این سازمان به ‏ویژه بعد از واقعه ناگوار و فضاحت‏بار عاشورای سال 88 به شکلی شجاعانه وارد عرصه شد.

نائینی اضافه کرد: رسانه ملی بعد از 9 دی نیز در تبیین و آشکارسازی فتنه 88 با تولیدات بسیار خوب تأثیر به‏سزایی داشت.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه 9 دی افزود: دشمن در سه دهه بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، تجربه‏های مختلفی در مقابله با نظام داشت.

وی ادامه داد: دهه نخست انقلاب با مقابله سخت و نیمه‏سخت دشمنان در قالب جنگ تحمیلی هشت ساله، کودتا، شورش و در کل تلاش برای ایجاد شرایط بی‏ثباتی همراه بود.

نائینی اضافه کرد: اما دهه‏های دوم و سوم انقلاب با جنگ نرم دشمنان هم‏زمان شد؛ در این شیوه مقابله، ترویج مجموعه‏ای از بسته‏های ضد فرهنگی و کالاهای توسعه‏دهنده فرهنگ بیگانه در کشور اسلامی ایران در دستور کار آنها قرار گرفت.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه 9 دی یادآور شد: استکبار در قالب جنگ نرم حتی در میان برخی نخبگان و دولت‏مردان نیز نفوذ کرد.

وی گفت: این روند ادامه داشت تا آنجا که در اواخر سال 87 و اوایل سال 88، مراکز پژوهشی و تحقیقاتی آمریکا، فضای انتخابات ریاست جمهوری ایران را فرصتی مغتنم برای براندازی نظام مقدس اسلامی اعلام کردند.

این مسئول اذعان داشت: بدین ترتیب، فتنه سال 88 با دخالت مستقیم غرب به سرکردگی آمریکای جنایتکار کلید خورد.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت حماسه 9 دی متذکر شد: اما در سایه الطاف الهی، رهبری داهیانه مقام عظمای ولایت و حضور به‏ موقع امت حزب‏الله در حماسه 9 دی همه نقشه‏های دشمنان نقش بر آب شد.

کد خبر 8272

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =