به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري  علیرضا باشتنی گفت:9 دی را فرصتی دوباره برای عملی کردن تقویت باورهای دینی و اعتقادی ایران برشمرد و گفت: اهالی باقرشهر نیز در طول چندسال اخیر مانند سال‌های پیروزی انقلاب همچنان راسخ در برابر دفاع از ارزش‌های خود ایستاده‌اند و حضور چشمگیرشان در عرصه فتنه‌زدایی 9 دی بر این ادعا صحه می‌گذارد.

مسئول ستاد یادواره سرداران و 220 شهید باقرشهر و کهریزک در ادامه از تشکیل و افتتاح ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح‌الله (ره) در باقرشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: کمیت و کیفیت فعالیت بسیجیان این شهر باعث شد تا باقرشهر نیز در فهرست شهرهایی قرار بگیرد که حائز تشکیل ناحیه مقاومت مستقل هستند و در طول چند ماه اخیر جذب خودجوش شهروندان به پیکره بسیج رشد چشمگیری داشته است.

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به ضرورت بصیرت‌افزایی جوانان، شجره طیبه حلقه‌های صالحین بسیج باقرشهر تشکیل می‌شود تا اعضای شجره طیبه صالحین با برخورداری از آموزه‌های عقیدتی و سیاسی و ارتقای آگاهی از اتفاقات روز جامعه به‌عنوان سفرای نهاد مردمی بسیج این آموزه‌ها را به سایر اهالی شهر نیز انتقال و مسائل روز جامعه را نیز برای آنها شفاف‌سازی کنند تا از هجمه‌های جنگ نرم دشمن در امان بمانند.

باشتنی با اشاره به حماسه 9 دی گفت: 9 دی نقطه آغاز بین‌المللی شدن انقلاب اسلامی بود که چهره جدیدی از یک حادثه بزرگ در تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی رقم زد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح‌الله (ره) در پایان تصریح کرد: بسیج به‌عنوان یک نیروی قوی و مردمی برای تداوم انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکرده و بدون چشم‌داشت در تمام صحنه‌های انقلاب با الهام گرفتن از رهنمودهای حضرت امام و پیروی از بیانات مقام معظم رهبری توطئه‌های دشمنان را در هر زمان خنثی کرده و این یک معجزه الهی است که در بطن انقلاب ریشه دارد و هرگز گسستنی نخواهد بود.

کد خبر 8271

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =