کد خبر 69431
۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۸

مسوول بسیج خواهران رباط کریم روز زن را روز معرفی افتخارات و نقش آفرینی های بزرگ آنان دانست و تصریح کرد: به فرموده مقام عظمای ولایت زن معلم ثانی است که زیر بنای فضیلتهای انسانی و ارزشهای والا سعادت است ودر کلاس ایثار خودگذشتگی او تکثیر می شود.

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری، خواهر کامرانی، در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز، ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) و معمار کبیر انقلاب بزرگ مرد تاریخ امام خمینی(ره) به برنامه های اجرایی  این مناسبت ها در شهرستان رباط کریم اشاره کردو گفت: جشن های بزرگ در سطح شهر با محوریت تبیین شخصیت حضرت زهرا(س)، سیره امام خمینی(ره) و جایگاه زن در جمهوری اسلامی در سه منطقه نصیر شهر، رباط کریم، پرند، لشکر 23 تکاور با شکوه برگزار می شود.

وی افزود: حضور 5000 بانوی فاطمی و همچنین برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی، نشست های تخصصی عفاف و حجاب، سبک زندگی اسلامی، کارگاه آموزشی زن آگاه و خانواده صالح از دیگر برنامه های اینمناسبت ها خواهد بود.

مسوول بسیج خواهران رباط کریم ادامه داد:ایجاد نمایشگاه های دستاوردهای زنان در عرصه مختلف هم از دیگر برنامه های این شهرستان به شمار می آید.

وی بامهم خواندن  نگاه جمهوری اسلامی به استعدادهای زنان و تلاش برای شکوفایی آن ها، خاطرنشان کرد: امروز توانمندی های زنان در جمهوری اسلامی دیده می شود و شاهد بروز استعدادهای علمی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و پزشکی و… زنان این مرز و بوم هستیم.

وی بیان کرد: در سال 93 محور عملکرد خود را با جرأت، بصیرت و مدیریت جهادی در عرصه های فرهنگی و اقتصادی پایه گذاری خواهند کرد.

مسوول بسیج خواهران رباط کریم در بخش دیگری از سخنانش، روز زن را روز معرفی افتخارات و نقش آفرینی های بزرگ آنان دانست و تصریح کرد: به فرموده مقام عظمای ولایت زن معلم ثانی است که زیر بنای فضیلتهای انسانی و ارزشهای والا سعادت  است  ودر کلاس ایثار خودگذشتگی او تکثیر می شود.

انتهای پیام/م

کد خبر 69431

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =