«تهران نیوز» گزارش می‌دهد؛

ضرورت تداوم همکاری صنوف برای مقابله با کرونا

فضای کسب و کار با رویکرد جدید اتاق اصناف رونق یابد
کد خبر 649990
۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
ضرورت تداوم همکاری صنوف برای مقابله با کرونا

فرماندار قرچک ضمن تقدیر از همکاری کسبه برای مقابله با ویروس کرونا گفت: به‌منظور جلوگیری از شیوع بیش از حد این ویروس، خواستار تداوم همکاری صنوف و رعایت دقیق مصوبات و شیوه‌ نامه‌های بهداشتی هستیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک در نشست با رئیس اداره صمت و اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف قرچک در سخنانی اظهارداشت: در این شرایط سخت اقتصادی و شیوع ویروس کرونا، در سایه همدلی و همفکری آحاد جامعه توانسته‌ایم تا حد زیادی بر مشکلات فاظئق آییم.

فرماندار قرچک خاطر نشان کرد: صنوف در دوران کرونا از جمله مشاغلی بودند که به شدت متضرر شدند، اما همکاری لازم را برای دفاع از سلامت مردم داشتند که این تعامل قابل تقدیر است.

خطیبی خاطر نشان کرد: اتاق اصناف بایستی شرایط استفاده کسبه از راهکارهای حمایتی دولت را فراهم کرده و در کنار این  دیدگاه، نظارت دقیق‌تر بر عملکرد صنوف، کنترل قیمت‌ها و برقراری ارتباط مؤثر با مردم و تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود بداند و همچنین نیازمند است اتاق اصناف در کنار رسیدگی به مسائل روزمره، راهکارها و رویکردهای جدید برای برون‌رفت از شرایط فعلی و رونق فضای کسب و کار را فراهم کند.

وی در پایان گفت: با توجه به استقبال اتحادیه‌های مختلف صنفی تهران برای حضور در شهرک صنعتی قرچک ضرورت دارد در روند اداری و ارائه مجوزهای قانونی تسریع و تسهیل شود.

انتهای پیام/*

کد خبر 649990

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =