کد خبر 649551
۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
پرونده استقلال و امیر قلعه نویی بسته شد!

با شکست 5 بر صفر گل گهر برابر پرسپولیس به نظر پرونده سرمربیگری امیر قلعه نویی در استقلال بسته خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، با شکست 5 بر صفر گل گهر برابر پرسپولیس به نظر پرونده سرمربیگری امیر قلعه نویی در استقلال بسته خواهد شد.

به گزارش طرفداری، بعد از شایعه هایی که در مورد تغییرات در کادر فنی استقلال به وجود آمده است، خیلی ها امروز منتظر بودند گل گهر نتیجه مناسبی برابر پرسپولیس کسب کند تا دوباره نام امیرقلعه نویی را برای سرمربیگری در استقلال مطرح کنند.

با این حال این اتفاق رخ نداد و امیر قلعه نویی در بازی امروز برابر پرسپولیس شب بسیار تلخی را پشت سر گذاشت، او نه تنها نتوانست جلوی قهرمانی نیم فصل پرسپولیس را بگیرد بلکه با نتیجه 5 بر صفر از این تیم شکست خورد تا حالا دیگر کسی نتواند نام او را به عنوان جانشین محمود فکری معرفی کند.

البته امروز امیرقلعه نویی به دلیل محرومیت روی نیمکت گل گهر حضور نداشت اما هرچه که هست شکست با 5 گل با تیم تحت هدایت او رخ داد و سرمربی گل گهر بخشی از وجاهت خود را برای نشستن روی نیمکت استقلال از دست داد.

با این شرایط در صورتی که مدیران استقلال بخواهند بعد از پایان مهلت سه هفته ای کادر فنی فعلی، با محمود فکری قطع همکاری کنند، به نظر باید دنبال گزینه های دیگر باشند.

 امروز شایعه شده بود احتمال دارد امیر قلعه نویی بعد از بازی با پرسپولیس، از گل گهر جدا شود و جای محمود فکری را روی نیمکت استقلال بگیرد اما نتیجه ای که امروز رقم خورد، این احتمال را به صفر رساند تا پرسپولیس ناخواسته در حق محمود فکری لطف کرده باشد. با توجه به قطع امید طرفداران استقلال از علیرضا منصوریان که در استقلال ناکام بود، در حال حاضر فقط امیر قلعه نویی و فرهاد مجیدی گزینه های جانشینی فکری بودند که پرسپولیس قلعه نویی را فعلا از بازی خارج کرد و فرهاد مجیدی هم آن وزن و اعتبار را ندارد که استقلالی ها قبل از سه بازی مهلتی که به محمود فکری دادند، او را جایگزین سرمربی فعلی شان کنند.

منبع: طرفداری

انتهای پیام/

کد خبر 649551

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =