کد خبر 6484
۲۴ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۱۱

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، خاخام یوسف کوهین از مبلغان جریان صهیونیستی در داخل رژیم صهیونیستی که از اعضای حزب تندرو «شاس» بود به اسلام گرویده است.

کوهین که یک اسرائیلی آمریکایی‌الاصل است از طریق یک روحانی مسلمان کویتی و از طریق ارتباط اینترنتی و در طول دو سال با اسلام آشنا شد و پس از آن با یکی از روحانیون مسلمان در بیت‌المقدس تماس برقرار کرد.

وی سپس قرآن را به زبان انگلیسی آموخت و پس از مدتی به صورت رسمی اعلام کرد نه تنها خود بلکه همه خانواده‌اش به اسلام گرویده‌اند.

یوسف کوهین که امروز نام «یوسف محمد» را بر خود نهاده است و 36 سال دارد پس از اسلام آوردن با مشکلات بسیاری از سوی وزارت داخله رژیم صهیونیستی مواجه شد.

اعلام اسلام او در محافل دینی یهودیان و به‌ویژه حزب تندرو «شاس» تاثیر طوفان بزرگی را ایجاد کرد به گونه‌ای که یکی از اعضای این حزب اعلام کرد یوسف کوهین اقدامی دیوانه‌وار انجام داده است و باید او به تیمارستان منتقل شود.

اسلام آوردن این خاخام صهیونیست با توهین، مسخره‌ کردن و ترس اسرائیلی‌ها از ورود دیگران به اسلام مواجه شد که البته در این حد باقی نماند و حتی والدین کوهین که اسلام نیاورده بودند در این زمینه سختی‌هایی کشیدند.

این خاخام مسلمان شده امروز در جمعیت خیریه اسلامی در بیت‌المقدس کار می‌کند اما برخی هم در جهان اسلام نسبت به اسلام آوردن واقعی او مشکوک هستند.

به گزارش فارس، پیش از این روزنامه اسرائیلی «یدیعوت آحارانوت» با اشاره به برنامه‌های تبلیغاتی مسلمانان در ماهواره و اینترنت و همچنین حضور مبلغان مسلمان در جامعه اسرائیل نوشت: سالانه 20 یهودی به اسلام می‌گروند.

کد خبر 6484

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =