مسابقات ووشو جنوب شرق استان تهران به میزبانی شهرستان ورامین در مجموعه ورزشی شهدای گمنام برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، رادنیا مسئول کمیته وشو تربیت بدنی شهرستان ورامین طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ورامین ما پیرامون مسابقات قهرمانی ووشو جنوب شرق استان تهران که میزبانی ورامین برگزار شد گفت: این دوره از مسابقات با حضور تیم هایی از شهرستان های ورامین، پیشوا، قرچک، شهرری، تهران و تیمی نیز از شهریار برگزار گردید.

وی ادامه داد: این مسابقات برای اولین بار در ورامین به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر برگزار شده است که متاسفانه به دلیل بروز مشکلاتی نتوانستیم در این دهه مبارک مسابقات نهایی را برگزار کنیم که به امروز موکول شده است.

مسئول اجرایی این دوره از مسابقات ضمن بیان اینکه این دوره از مسابقات  در دو رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار شده است گفت: در این دوره از مسابقات به طور مجموع ۱۹ وزن حاضر بودند که به ترتیب شهرستان های قرچک، شهریار و ورامین به ترتیب به مقام های اول تا سوم تیمی دست پیدا کردند.

رادنیا خاطر نشان کرد: این دوره از مسابقات در یبک ساندا و به صورت آزاد برگزار شد که بواسطه اینگونه از مسابقات سعی داریم این سبک ورزش رزمی را در منطقه گسترش دهیم.

رئیس هیئت ووشو شهرستان ورامین ضمن بیان اینکه متاسفانه ورامین در این دوره از مسابقات ضعیف ظاهر شده است تصریح کرد: متاسفانه در شهرستان ورامین در این سبک ورزش های رزمی فعالیت زیادی نداشته و هیئت وشو ورامین فعال نبوده است که تمام سعی خود را برای ارتقا سطح این مسابقات با همکاری شهرستان های اطراف به خصوص قرچک بتوانیم این تیم ورامینی را نیز تقویت کنیم.

انتهای پیام/م

کد خبر 59233

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =