اکثر ما در خرید محصولات دیجیتال به دنبال امکانات نرم افزاری و سخت افزاری بیشتر می گردیم و شاید کمتر به کاربردهای روزانه ی دستگاه اهمیت دهیم، کاربردهایی مانند استقامت و ...

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، بر اساس آزمون‌ها و بررسی‌های مختلفی که برروی گجت های هوشمند انجام گرفته، میزان آسیب پذیری در مقابل ضربات و سقوط محصولات مشخص شده است؛ که آیپد مینی اپل به عنوان شکننده ترین دستگاه انتخاب شده است و پس از آن نیز گلکسی S4 سامسونگ قرار گرفته است، در واقع محصولات اپل و سامسونگ در ابن لیست سهم زیادی دارند.
این تست ها شامل آزمون ها ی مختلفی هم چون رها کردن بر روی بتن، غوطه ور سازی در آب و .... می باشد که در آزمون رها کردن برروی بتن فاکتورهای مختلفی هم چون طراحی، نحوه ی رها شدن و وزن دستگاه ها لحاظ شده است، و پس از دادن امتیاز در بخش های مختلف رده بندی زیر به دست آمده است. همچنین Kevin Gillan مدیرعامل این شرکت در مورد این تحقیقات و دلائل اهمیت آن برای مصرف کنندگان می گوید: همگی ما درحال سرمایه گذاری در بخش تکنولوژی هستیم و همگی می خواهیم مطمئن شویم که پولی که پرداخت می کنیم ارزش محصول مورد نظر را دارد. ما با قراردادن دستگاههای مختلف در شرایط واقعی که در زندگی با آن مواجه می شوند به مصرف کنندگان کمک می کنیم تا انتخاب هوشمندانه ای در مورد گجت ها داشته باشند.

7.5

1. iPad Mini

7.2

2. Samsung Galaxy S4

6.5

3. iPad Air

6.5

4. Samsung Galaxy S3

6

5. iPhone 5C

6

6. Nexus 7.1

5.5

7. Samsung Galaxy Tab 3

5.5

8. iPhone 5S

5

9. Nexus 7.2

4.5

10. Moto X

منبع: باشگاه خبرنگاران انتهای پیام/م
کد خبر 57132

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =