آفتاب ری: هاشمی، استاندار تهران در جمع خبرنگاران و به هاشم امینی قول مساعد داد تا مشکل اوی را برای ساخت بزرگترین سیلوی خاورمیانه را سریعا در یک جلسه با جهاد برطرف کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ هاشم امینی، جانباز دوران دفاع مقدس و بزرگترین سیلودار خاورمیانه برای توسعه سیلوهای خود که در پی عدم حمایت و همکاری دستگاه های ذی ربط بلا تکلیف مانده توانست قول مساعد استاندار تهران را جهت همکاری برای حل مشکل دریافت کند.

وی که چندین سال است برای ساخت بزرگترین سیلو در خاورمیانه که یک طرح ملی و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و از طرح های استراتژیک است اقدام کرده؛ گرفتار بروکراسی های اداری شده و جهاد کشاورزی با انجام پروژه ملی از طرف هاشم امینی سیلودار بخش خصوصی مخالفت کرده بودند. بزرگترین سیلودار

براساس این گزارش؛ هاشمی، استاندار تهران در جمع خبرنگاران و به هاشم امینی قول مساعد داد تا مشکل اوی را برای ساخت بزرگترین سیلوی خاورمیانه را سریعا در یک جلسه با جهاد برطرف کنند.

از آنجایی نان و گندم رزق و برکت مردم است چرا جهاد با وجود همکاری شهرداری این طرح ملی مخالفت کرده و جلوی پای این تولیدکننده سنگ اندازی می کند؟

با اینکه مسئولان شهرری اعلام کردند که هاشم امینی برای ساخت سیلو ها از نظر قانونی هیچ مشکلی نداشته و نقصی در کار آن نبوده اما سنگ اندازی های جهاد شهرستان موجب شده است تا در ساخت این پروژه و طرح ملی کوتاهی صورت گیرد.

[caption id="attachment_55615" align="aligncenter" width="269"]بزرگترین سیلودار بزرگترین سیلودار[/caption]

هاشم امینی در گفتگو با خبرنگار سرویس اجتماعی آفتاب ری اظهار داشت: انتظار بنده از مسئولین این است تا از بخش خصوصی حمایت ویژه ای داشته باشند، بنده نه در خواست زمین، وام و نه چیز دیگری دارم؛ فقط می خواهم که به بنده اجازه دهند بزرگترین سیلوی خاورمیانه را که یک طرح ملی و فراملی است را بسازم.

این جانباز دوران دفاع مقدس گفت: این طرح در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و با حمایت از کشاورزان وتولید کنندگان بوده و همچنین موجب اشتغال زایی می شود.

وی افزود:  تعجب می کنم ازاینکه چرا بعضی از مسئولان، در راستای اجرای این طرح که با رزق مردم در ارتباط است همکاری لازم را نداشته اند و فقط سنگ اندازی می کنند، این طرح فراملی است و یاری همه مسئولان را می طلبد.

امینی خاطرنشان کرد: سال های زیادی است که درگیر کسب مجوزهای لازم هستم برای طرح توسعه ای سیلوهای خود هستم و با مشکلات متعددی روبرو شدم از ایرو قصد گلایه ندارم فقط تنها خواسته ام این است که مسئولان از جمله استاندار محترم که قول مساعد داده بودند در برطرف شدن آن پیگیری نمایند، این کار را به سرانجام برسانند.

وی همچنین گفت:  از ابتدای سال 93 به یاری خداوند آغاز به خرید گندم از کشاورزان خواهم کرد.

کد خبر 55612

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =