آفتاب ری: امام جمعه اسلامشهر در خطبه های نماز جمعه تاکید کرد: روز 22 بهمن مردم در سراسر کشور پاسخی دندان شکن به یاوه گویی های آمریکایی ها خواهند داد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی آفتاب ری؛ حجت الاسلام محمد نوروزی، در جمع نمازگزاران اسلامشهر سخنان اخیر وزیر امور خارجه  امریکا و معاون وی را بی اساس و  بی ارزش دانست و اظهار کرد: سخنان  سران امریکا شایستگی و ارزش پاسخ دادن را ندارد و قطعا مردم با حضور پرشور خود در یوم الله 22 بهمن همچون گذشته پاسخ دندان شکن دیگری به یاوه گویی های دشمنان و بخصوص امریکا خوهند داد.

وی در بخشی دیگر از سخنان  خود دنیا را مزرعه آخرت دانست و  افزود: یک کشاورز اگر دقت لازم را در انتخاب زمین و بذر صرف نماید  قطعا می تواند محصولی پربار و خوب  برداشت نماید، انسان نیز همین گونه است و اگر در این دنیا اعمال  نیک و خیر همچون نماز، زکات، روزه، دست گیری از مستمندان و امر به معروف و نهی از منکر را بجای آورد می تواند در جهان آخرت ثمره ای مناسب کسب نماید. نوروزی افزود: عمل صالح کشت اصلی برای آخرت است و در قرآن کریم نیز از انجام این  امر 86 بار نام برده شده است و  علاوه بر انجام اعمال صالح 4 عمل  ایمان به خدا، ایمان به پیامبر خدا،ایمان  به آخرت و ایمان به حسابرسی آخرت از عوامل رساننده انسان به تقوا به حساب می آیند. امام جمعه اسلامشهر در ادامه به فواید حسن خلق و  خوش رفتاری اشاره کرد و حدیثی  از پیامبر گرامی اسلام را نیز در این باره ذکر نمود که محتوای این  حدیث به داشتن حسن خلق و همچنین داشتن تقوا و ترس از خدا برای دستیابی به بهشت اشاره می نماید. نوروزی در پایان به مناسبت میلاد امام حسن عسگری (ع) از سختی های دوران امامت ایشان  و بخشی از شرح زندگی این امام سخن گفت و با اشاره به موضوعات و مباحث هفته جاری سخنان خود را به پایان برد.
کد خبر 55606

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =