نشست آرمان‌های «اقتصادی انقلاب» پیش از ظهر فردا با حضور دکتر محمد خوش چهره و دکتر محمد جواد نوراحمدی در دانشکده اقتصاد علامه طباطبایی برگزار می شود.

به گزارش آفتاب ری؛ انقلاب اسلامی، نه یک تحول سیاسی بلکه یک انقلاب همه جانبه بود. جمهوری اسلامی به وقوع پیوست تا طرحی نو در اندازد و نظامی نوین بر مبنای اسلام ناب محمدی پایه ریزی کند.

براساس این گزارش؛ یکی از مهمترین برنامه ها و سیاست هایِ نظام جمهوری اسلامی از بدو پیدایش در بیست و دو بهمن ماه سال پنجاه و هفت، توجه به مسائل اقتصادی و به خصوص قشر مستضعف جامعه و توجه به آرمان های بزرگی از جمله عدالت اقتصادی و استقلال اقتصادی بوده است. این در حالی بود که در بلوک غرب اقت

اقتصاد سرمایه داری که مبتنی بر حس سود جویی و خود خواهی انسان ها و همچنین در بلوک شرق اقتصاد سوسیالیستی بر اساس نظریه های مارکس که حقوق مالکیت را به طور آشکار نقض می کرد در حال اجرا بود و تمام کشور های جهان دنباله رو یکی از این دو ابر قدرت بودند.

بنا براین گزارش؛ بسیج دانشجویی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی(ره)، با توجه به فرارسیدن ایام الله دهه فجر قصد دارد در روز یکشنبه 20/11/92 از ساعت 30/11 الی 30/13 نشستی تحت عنوان "آرمان های اقتصادی انقلاب" با حضور دکتر محمد خوش چهره و دکتر محمد جواد نوراحمدی برگزار می نماید و به بازخوانی آرمان های اقتصادی انقلاب اسلامی و میزان تحقق این آرمان ها در جامعه و سیاست های اجرا شده ی دولت های مختلف بپردازد.

کد خبر 55587

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =