فرماندار شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه سبد کالایی دولت به تدریج در اختیار واجدان شرایط قرار می گیرد، خواستار سعه صدر مردم در دریافت آن شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز، “ابوالقاسم مهری” عصر جمعه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز عبادی- سیاسی جمعه این هفته شهرستان فیروزکوه در محل مسجد جامع شهر اظهارکرد: از نخستین روز توزیع سبد کالایی دولت در شهرستان تا کنون بیش از هزار و ۵۰۰ خانوار آن را دریافت کرده اند.

وی با بیان اینکه مهلت دریافت این اقلام کالایی تا پایان سال تمدید شده، خاطرنشان کرد: افراد واجد شرایط دغدغه ای بابت دریافت آن نداشته باشند.

گزارش دیمه نیوز حاکی است؛ در دومین روز از توزیع سبد کالایی دولت در شهر فیروزکوه (پنجشنبه)، شاهد تشکیل صف های طولانی و حضور خیل مردم برای دریافت این اقلام کالایی در نخستین مرحله توزیع آن بودیم.

به رغم اعلام رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مبنی بر اینکه توزیع این اقلام تا شب عید ادامه دارد و مردم می تواند سر فرصت و بدون دغدغه برای دریافت آنها اقدام کنند، برخی ناهماهنگی ها از جمله باز نشدن ۲ فروشگاه “فرهنگیان” و “۱۵ خرداد” برای عرضه کالاها موجب شد تا فروشگاه “رفاه” به عنوان تنها فروشگاه عرضه کننده اقلام سبد کالایی روز پر ازدحام و شلوغی را تجربه کند.

شدت حضور افراد در صف های طولانی به حدی بود که در نهایت فرمانداری شهرستان مجبور به دخالت مستقیم در این قضیه شد و با حضور فرماندار، معاون برنامه ریزی و اداری- مالی فرمانداری، رییس اداره صنعت، معدن و تجارت و مسؤول بازرسی و نظارت بر اصناف شهرستان برای رفع مشکل به وجود آمده چاره جویی شد.

این در حالی است که “جواد سیاح” رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فیروزکوه پیش از این در مصاحبه ای با خبرنگار دیمه نیوز اظهار داشته بود: سه فروشگاه بزرگ ˈ۱۵ خردادˈ، ˈحضرت ولیعصر(عج)ˈ و ˈفرهنگیانˈ در سطح شهر به این منظور آماده شده است و توزیع این اقلام که شامل برنج هندی، روغن نباتی، تخم مرغ، مرغ و پنیر است، تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

مطابق اعلام ستاد سبد کالای کشور، توزیع مرحله دوم سبد کالایی نیز از نیمه دوم اسفندماه آغاز می شود.

انتهای پیام/م

کد خبر 55555

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =