امام جمعه شهرستان پاکدشت اظهار داشت : شما مردم شهید پرور پاکدشت همیشه در صحنه حضوری موثر داشته اید، جای دارد باردیگردر روز ۲۲ بهمن حماسه ای دیگر خلق کنید و مطمئن باشید حضور شما ثوابش کمتر از نماز خواند نخواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از پاکدشتی ها؛ حجت الاسلام حسن لزومی در خطبه اول این هفته نماز جمعه شهرستان ابتدا خود و حاضرین را به تقوای الهی دعوت کرد و داشتن تقوای الهی را یکی  از مهمترین خصوصیات یک مومن دانست .

امام جمعه شهرستان پاکدشت درادامه افزود: رعایت احکام دینی لازمه یک جامعه اسلامی است و تقوا و عمل صالح هرکدام پس از مرگ به کمک انسان می آید.

وی در ادامه اظهار داشت : خرج هایی که در زندگی انجام می دهیم گاهی آنقدر تاثیر مناسب در زندگی دارد و برکت با خود می آورد که حتی پس از مرگ هم برکتش  برای ما نوشته می شود ولی گاهی اوقات هم خرج هایی انجام میدی دهیم که باعث گناه می شود.

حجت الاسلام لزومی افزود: عمل صالح برای انسان باقی می ماند حتی پس از مرگ، مرگی  که همانند سایه به ما نزدیک است امام علی (ع) در خصوص دنیا می فرمایند: “این دنیا منزلگاه موقت است “پس باید در این منزلگاه با رفتار نیک، اخلاق خوب و انجام عمل خداپسنده توشه آخرت خود را جمع کنیم .

امام جمعه شهرستان پاکدشت در خطبه دوم این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه بیان کرد: اخلاق بد، بی حرمتی کردن، غیبت کردن دورغ گفتن و بسیاری دیگر از گناهان همانند اسیدی در خون انسان وارد می شود و دل و قلب را سیاه می کند واین موضوع روحانی،مسئول، مدیر، کارگر، غیر کارگر ندارد شیطان کار خود را انجام می دهد چرا که هدف اوگمراه کردن انسان ها و برای او شخصیت اجتماعی فرد مهم نیست .

حجت الاسلام حسن لزومی در ادامه خطبه دوم این هفته به توزیع سبد کالا اشاره کردوافزود: توزیع سبد کالا کاری  خوب است و جای  تقدیر و تشکر دارد ولی بهتر بود این کار با کمی برنامه ریزی بهتر انجام می شد تا مردم راحت تر دراین زمستان سرد این کالا ها را دریافت کنند.

 امام جمعه شهرستان پاکدشت خطاب به مردم شهرستان پاکدشت گفت: دراین هفته ۲۲ بهمن را پیش رو داریم و حضور مردم دراین راهپیمایی بزرگ مهم است چرا که برای چنین روزی خون های زیادی ریخته شده و جوانان بسیاری جان خودشان را فداکرده اند تا امروز ما بتوانیم سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را  درآرامش  جشن بگیریم .

وی درادامه اظهار داشت: شما مردم شهید پرور پاکدشت همیشه در صحنه حضوری موثر داشته اید جای دارد باردیگردر روز ۲۲ بهمن حماسه ای دیگر خلق کنید و مطمئن باشید حضور شما ثوابش کمتر از نماز خواند نخواهد بود.

حجت الاسلام لزومی در پایان گفت: از مسئولین شهرستانی می خواهم که همانند گذشته پرتلاش وخدمت گذارمردم باشند چرا که خدمت به مردم یکی از اهداف این  انقلاب است.

انتهای پیام/م

کد خبر 55461

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =