رئیس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر ابراز کرد: امیدواریم نگاه مسئولین در هنگام اختصاص بودجه به عملکرد شهرستان ها معطوف گردد که در این صورت اسلامشهر با دارا بودن پتانسیل بالا و همچینین کسب عناوین متعدد بین المللی و کشوری قطعا باید دارای بودجه بهتری گردد.

علی اکبر ترابی در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی آفتاب ری اظهار داشت:  نگاه مسئولین در هنگام اختصاص بودجه به عملکرد شهرستان ها معطوف گردد که در این صورت اسلامشهر با دارا بودن پتانسیل بالا و همچینین کسب عناوین متعدد بین المللی و کشوری قطعا باید دارای بودجه بهتری گردد.

وی در ادامه به تشریح برنامه های دهه فجر شهرستان پرداخت و گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر 62 عوان برنامه فرهنگی و ورزشی در شهرستان برگزار می نماید که شاخص ترین این برنامه ها نیز برگزاری همایش 5000 نفری فرهنگی و ورزش در سالن آپرین شهرستان بود.

وی افزود: حتی با وجود تداخل در امور اجرایی که مانع از فعالیت این اداره در زمینه جوانان میگردد،اداره ورزش و جوانان اسلامشهر سعی نموده تا علاوه بر فعالیت در حوزه ورزش در حوزه جوانان نیز فعالیت نماید و برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر (ع) که با محوریت موضوعات نماز،ورزش و جوانان برگزار گردید نمونه ای از فعالیت های این اداره در شهرستان است.

رییس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر در ادامه از پیشرفت 75 درصدی استادیوم 5000 نفری شهرستان خبر داد و افزود: متاسفانه امسال به دلیل نداشتن بودجه هیچ پیشرفتی در زمینه عمرانی نداشته ایم و تنها  بنای در حال ساخت نیز استادیوم 5000 نفری شهرستان است.

ترابی همچنین از درخشش ورزشکاران اسلامشهری در مسابقات انفرادی و تیمی خبر داد و افزود: کسب 16 مدال جهانی،12 مدال آسیایی،16 مدال بین المللی، حضور 28 نفر بصورت ثابت در اردوهای تیم های ملی و حضور 4 نفر از مربیان اسلامشهری در راس کادر فنی تیم های ملی از افتخارات اسلامشهر در حوزه ورزش در سال 92 می باشد.

وی تصریح کرد: اسلامشهر با دارا بودن  تقریبا 44 هیئت ورزشی فعال و با حضور 23 تیم در رشته های مختلف که در لیگ های استانی و یا کشوری حضور دارند توانسته به قطبی ورزشی در سطح تهران و حتی کشور تبدیل شود.

ترابی افزود: میانگین سرانه ورزشی هر نفر در کشور در حدود 1.5  متر است در حالیکه این سرانه در اسلامشهر 47 سانتی متر است و این مورد نیز می تواند دلیلی دیگر بر اثبات عملکرد موفق ورزشکاران اسلامشهری باشد.

رییس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر در ادامه از فعالیت 23 پایگاه صبحگاهی بصورت کاملا فعال و با حضور مربیان در پارک های شهرستان و برگزاری 14 همایش در خصوص ورزش همگانی در اسلامشهر خبر داده و افزود: هیئت ورزش های همگانی شهرستان اسلامشهر 5 سال پیاپی است که بعنوان هیئت برتر در سطح استان تهران انتخاب می گردد.

ترابی در پایان ابراز امیدواری کرد نگاه مسئولین در هنگام اختصاص بودجه به عملکرد شهرستان ها معطوف گردد که در این صورت اسلامشهر با دارا بودن پتانسیل بالا و همچینین کسب عناوین متعدد بین المللی و کشوری قطعا باید دارای بودجه بهتری گردد.

کد خبر 55368

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =