کد خبر 55351
۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۳

پیکر جانباز فتنه 88 «سید علیرضا ستاری» از میدان شهدا به سمت قطعه صالحین بهشت زهرا(س) تشییع شد.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري پیکر جانباز فتنه 88 «سید علیرضا ستاری» صبح امروز از میدان شهدا به سمت قطعه صالحین بهشت زهرا(س) تشییع شد.

در این مراسم مشایعت‌کنندگان با سر دادن ندای «یاحسین(ع)»، «ما با ولایت زنده‌ایم تا زنده‌ایم رزمنده‌ایم»، «لشکر پیغمبریم، فدایی رهبریم» و «لااله الا الله» پیکر این جانباز 70 درصد را همراهی ‌کردند و مادر صبور این شهید که از بسیجیان است، سرو قامت ایستاده و با دلداری دادن به دیگران به آنها می‌گفت: «پسرم در راه امام حسین(ع) و در راه ولایت بود، پس برای سیدالشهدا(ع) سینه‌زنی و گریه کنید».

به گزارش فارس، جانباز عاشورای 88 «سیدعلیرضا ستاری» پیش از این در گفت‌وگویی با فارس به بیان جزئیات مجروحیت خود پرداخته و گفته بود: «روز عاشورای 88 بنده به عنوان نیروی افتخاری هلال احمر در خیابان «خوش» حضور داشتم؛ ساعت 11 به ما خبر دادند که حدود پنج نفر از نیروهای ویژه سپاه در بین جمعیت آشوبگر مانده بودند؛ یکی از آنها روی زمین افتاده و اغتشاشگران او را به آتش ‌کشیده‌اند. برای انجام مأموریت امداد و نجات دیگر مجالی برای ایستادن و فکر کردن نبود که آیا برای کمک به آنها بروم یا خیر؛ خود را به محل حادثه رساندم؛ به خاطر نحوه پوشش بنده به مناسبت روز عاشورا و محاسنی که روی صورتم داشتم، یکی از زنان آشوبگر گفت: این آقا اطلاعاتی است! همان جا با میله آهنی روی سرم زدند و جمجمه‌ام از سه جا شکست.

بعداً که برای شناسایی به زندان اوین رفتم، مطلع شدم کسانی که مردم را شکنجه می کردند از گروهک منافقین بودند که یکی از آنها سال‌ها در تایلند زندگی می‌کرد، سپس از پادگان اشرف به تهران آمده بود».

از این جانباز 31 ساله یک دختر 7 ساله و یک پسر 3 ساله به یادگار مانده است.

انتهای پیام/ش

کد خبر 55351

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =