شرکت عمران شهر جدید پردیس با انتشار اطلاعیه ای عنوان کرده شناسایی افراد سودجو و متخلف در امور متداول مسکن مهر امکانپذیر نیست.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از سفیربومهن؛  شرکت عمران شهر جدید پردیس روز یکم دی ماه 92  با انتشار اطلاعیه ای از وجود برخی افراد سودجو و متخلف که جهت انجام امور متداول مسکن مهر اقدام به اخذ وجه میکنند خبرداد.

Pardis1

در این اطلاعیه آمده است شناسایی این افراد امکانپذیر نیست و موارد زیر به هموطنان گوشزد شده است. 1- ثبت نام مسکن مهر شهر جدید پردیس متوقف گردیده و ثبت نام جدید به هیچ عنوان  امکان پذیر نمی باشد. 2- با توجه به تکمیل بودن ظرفیت ثبت نام  امکان تایید فرم ج و افتتاح حساب جدید برای متقاضیان ثبت نام شده که فرم ج ایشان بررسی نشده وجود ندارد . 3- تحویل قراردادهای  پیش فروش امضا شده و اطلاع رسانی در خصوص روز و ساعت مراجعه جهت تحویل قراردادها صرفا از طریق همکاران شاغل در بخش تحویل قراردادها در کارگزاری مسکن مهر صورت می گیرد و در این فرآیند هیچگونه وجهی از متقاضی دریافت نمی گردد. این اطلاعیه عنوان میکند: در صورت اعلام خلاف موارد فوق توسط هر فرد یا مجموعه قطعا افراد مذکور کلاه بردار بوده و این شرکت هیچگونه مسئولیت یا تعهدی در خصوص افراد فریب خورده و مغفول نخواهد داشت. شرکت عمران شهر جدید پردیس در ادامه این اطلاعیه از مردم خواسته تا درصورت مواجه به چنین افرادی موارد را به اطلاع واحد حراست شرکت عمران برسانند. انتهای پیام/م
کد خبر 45942

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =