نخستین و بزرگترین راهپیمایی شهروندان تهرانی به مناسبت اربعین حسینی از ساعت 7 صبح امروز از میدان امام حسین آغاز شد و در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) به اوج تجلی خود رسید.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، برای نخستین بار  ظهر امروز و همزمان با اربعین حسینی، صدها هزار شهروند تهرانی با پای پیاده و به عشق سرور و سالار شهیدان از میدان امام حسین(ع) با فریاد لبیک یا حسین از سر عشق و حزن قلبی به سمت آستان ملک پاسبان حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) حرکت کردند و نماز ظهر را با طنین گلبانگ الله اکبر برپا داشتند.

صدها هزار عاشق و دلداده ابا عبدالله الحسین(ع) برای نخستین بار و همراه با عاشقانی که پیاده به سمت کربلای معلی رفته اند با پای پیاده مسیر 14 کیلومتری را به استناد روایتی از امام هادی (ع) که زیارت حضرت عبدالعظیم (ع) ثوابش برابر است با صواب زیارت امام حسین(ع) طی کرده و در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) حضور یافتند.

راهپیمایی اربعین تهران

راهپیمایی اربعین تهران

راهپیمایی اربعین تهران

پیاده روی اربعین حسینی در تهران

راهپیمایی اربعین حسینی در تهران راهپیمایی اربعین حسینی در تهران

راهپیمایی اربعین حسینی در تهران راهپیمایی اربعین حسینی در تهران

پیاده روی اربعین حسینی در تهران پیاده روی اربعین حسینی در تهران پیاده روی اربعین حسینی در تهران پیاده روی اربعین حسینی در تهران

راهپیمایی اربعین حسینی در تهران

پیاده روی اربعین حسینی در تهران پیاده روی اربعین حسینی در تهران پیاده روی اربعین حسینی در تهران پیاده روی اربعین حسینی در تهران پیاده روی اربعین حسینی در تهران

کد خبر 45901

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =