کد خبر 44365
۲۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۴

نمایشگاه خشکبار شب یلدا که در مصلی تهران آغاز به کار کرده و عرضه کننده میوه و خشکبار است با استقبال سرد مردم روبرو شده است.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ نمایشگاه خشکبار شب یلدا که در مصلی تهران آغاز به کار کرده است و عرضه کننده میوه و خشکبار می باشد با استقبال سرد مردم روبرو شده است.هدف از برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات با کیفیت بهتر و قیمت ارزان تر از سایر مراکز عرضه محصولات است.

41969797640894100074

در نمایشگاه جشنواره شب یلدا که از 20 آذر ماه در محل مصلای شمالی در حال برگزاری است و در این نمایشگاه که شامل تقریبا 110 غرفه می باشد، مواد غذایی چون آجیل و خشکبار و شیرینی‌جات، مواد شوینده و بهداشتی و همچنین میوه‌های مخصوص شب یلدا که بلندترین شب سال نام گرفته است از جمله پرتقال، انار و هندوانه عرضه می شود .

201342080242_nm-far2

amin khosroshahi-20-54

در این نمایشگاه قیمت عرضه محصولات نه تنها از بیرون ارزانتر نبوده بلکه از محصولات کیفیت مشابه هم گران تر است.

همچنین گفته می شود که قیمت اجناس این نمایشگاه بدون نظارت اتحادیه و اصناف به شکل غیر قانونی مصوب شده است.

نکته جالب توجه آن است که برگزارکنندگان نمایشگاه معتقد بودند که این نمایشگاه با مشارکت ستاد توانمندسازی بانوان تحت پوشش شهرداری تهران و مجمع امور صنوف توزیعی و خدماتی تهران برگزار می شود، اما هیچ یک از مسئولان این دو نهاد در نمایشگاه حضور نداشته اند.

براساس این گزارش؛ پیش تر مدیر اجرایی نمایشگاه و جشنواره یلدا درباره قیمت های محصولات عرضه شده در این نمایشگاه گفت: محصولات عرضه شده در غرفه های این نمایشگاه تنها به محصولات شب یلدا محدود نمی شود و تخفیف هایی بین 5 تا 35 درصد دارد.

کد خبر 44365

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =