عباس ملکوتی خواه با بیان اینکه نظام اداری شهرستان دارای کاستی هاو ضعف های فراوانی است اظهار امیداری کرد در سال جاری جهت ارتقا دستگاه های اجرایی و ساختار شهرداری بررسی و اقدام لازم صورت پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ عباس ملکوتی خواه با حضور در جمع اعضای شورای شهر و شهردار پیشوا گفت: تخصص و تجربیات و هماهنگی خوب بین اعضای شورای شهر نوید بخش دوره ای پر بار و سرشار از موفقیت برای شهروندان و مدیریت شهری خواهد بود و بنده به آینده شهرستان امیدوار هستم.

فرماندار پیشوا خاطر نشان کرد: باید بر اساس برنامه پنجم توسعه وچشم انداز ۲۰ ساله کشور نسبت به تدوین برنامه های مورد نیاز شهرستان در ابعاد گوناگون اقدام نمائیم.

وی با بیان اینکه تجربیات خوبی در گذشته وجود داشته است افزود: می توان با هماهنگی و تبادل نظرات میان شهرداری و شورای شهر به سمت اهداف برنامه های تنظیم شده حرکت کنیم.

ملکوتی خواه با بیان اینکه نظام اداری شهرستان دارای کاستی ها و ضعف های فراوانی است اظهار امیدواری کرد در سال جاری جهت ارتقا دستگاه های اجرایی و ساختار شهرداری بررسی و اقدام لازم صورت پذیرد .

فرماندار پیشوا احداث مجتمع ادارات شهرستان و توسعه فضاهای سبز و اجرای طرح تفضیلی و طرح جامع شهر را ازدیگر برنامه ها جهت توسعه و آبادانی شهرستان ذکر کرد.

وی با بیان اینکه، قرار است شورای برنامه ریزی استان و کمیته برنامه ریزی شهرستان به صورت مشترک در شهرستان برگزار گردد گفت: به این منظور طرح های مورد نیاز و برنامه ها و کمبودها اعلام شود و راهکارها و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

فرماندار پیشوا در خصوص طرح مسکن مهر گفت: تامین زیر ساخت های آن در حال پیگیری می باشد و بایدبه طور جدی در دستور کار قرار دارد.

 Pishva Pishva1

انتهای پیام/م

کد خبر 44292

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =