کد خبر 40498
۲ آذر ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۳

علی اکبر انارکی گفت: تفکر بسیجی از نهضت عاشورا نشأت می‏گیرد و امروز باید بیش از گذشته در جامعه ترویج شود.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، علی‏ اکبر انارکی امروز  به مناسبت هفته بسیج در خصوص جایگاه بسیج در ایران اسلامی اظهار داشت: تفکر بسیجی هم در طول زمان و هم در طول مکان جاری است.

وی بیان کرد: هر انسانی باید تفکر بسیجی داشته باشد؛ تفکر بسیجی از نهضت عاشورا نشأت می‏گیرد و همیشه باید تفکر بسیجی را همراه خود داشته باشیم.

انارکی تصریح کرد: باید با تفکر بسیجی، نظام جمهوری اسلامی و مشکلات آن را پیش ببریم تا به بالندگی برسیم.

فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه افزود: تفکری که از آن به عنوان اسلام ناب محمدی (ص) نام برده می‏شود، باید در جهان تجلی یابد و با تفکر اسلامی، باید مقابل کمی‏ها و کاستی‏ها مقاومت کرد و از نهضت عاشورا درس گرفت.

تفکر بسیجی بین همه اقشار اشاعه داده شود

فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه با اشاره به بیانات امام خمینی(ره) گفت: شاخص‏ترین انسان در مقوله تفکر بسیجی، امیرالمومنین (ع) است.

انارکی بیان داشت: ما هم باید با الگوبرداری از شاخص‏ها و استفاده از این تفکرات با زیاده‏خواهی‏های استکبار مقاومت کنیم.

وی اضافه کرد: با تمام مشکلات اقتصادی، تفکر بسیجی و همچنین اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار داده‏ایم؛ این تفکر باید بین آحاد مردم و همه اقشار به خصوص مسئولان مورد نظر قرار گیرد و اشاعه داده شود.

فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه برنامه‏های اجرایی ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه در سال 92 را همراه با  شعار «بسیج پیشتاز حماسه و خدمت» اعلام کرد و شاخص برنامه‏ها را تجمع حدود 30 درصدی حلقه‏های صالحین در فیروزکوه دانست.

منبع: فارس

انتهای پیام/م

کد خبر 40498

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =