طرح فعالیت‌های مشترک فرهنگی و هنری در راستای توسعه و ترویج فعالیت‌های فرهنگی در سطح شهرستان پاکدشت اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، صبح امروز در راستای توسعه و ترویج فعالیت‌های فرهنگی هنری و ارتقای سطح فرهنگ عمومی، تفاهم‌نامه مشترک بین نهادهای فرهنگی شهرستان پاکدشت منعقد شد.

این تفاهم نامه بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش شهرستان در راستای ارتقا و بهبود اوضاع فرهنگی، هنری و ارائه آموزشهای لازم به امضای مسئولان رسید.

این گزارش حاکی است، از نکات قابل توجه این تفاهم‌نامه تقویت هنرهای نمایشی، آفرینش‌های ادبی و هنرهای تجسمی در حوزه کودک و نوجوان بوده که از طریق برنامه و روش‌های پیشنهادی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در قالب حضور هنرمندان مجرب و با مجوز آموزش و پرورش شهرستان ارائه آموزش‌های لازم به دانش‌آموزان صورت می‌پذیرد.

حسن اسلامی فر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه به نکات تربیتی و پرورشی و در نظر گرفتن خلاقیت و هوشمندی دانش‌آموزان را در بحث آموزش جدی و تأثیر گذار قلمداد کرد.

گفتنی است این اقدام با توجه به رسالت فرهنگی جهت فراهم ساختن زمینه رشد، شکوفایی و گسترش هنر مبتنی بر معرفت اسلامی و دفاع از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی از طرح‌های پیشنهادی این دو نهاد بوده که به حول و قوه الهی از مراکز آموزشی و مدارس شهرستان فعالیت خود را آغاز می‌کند. منبع: فارس انتهای پیام/م

کد خبر 34637

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =