مدیر آموزش و پرورش ورامین در سومین جلسه هماهنگی ستاد برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان ۹۲ گفت: مراسم نمادین مرگ بر امریکا باشکوهتر از هرسال توسط حماسه سازان امروز و آینده سازان فردا برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری،  مجتبی عرب عامری در تشریح برنامه های کمیته دانش آموزی 13 آبان اظهار کرد: با توجه به اینکه در آستانه مراسم  13 آبان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا قرار داریم تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا دانش آموزان، به همراه تمام آحاد ملت ایران یاد و خاطره  این روز را گرامی داشته و براساس وظیفه‌ای که بر عهده دارند به آن عمل کنند.

وی بیان کرد: تاریخ پرافتخار ایران اسلامی مملو از روزهای سرنوشت ساز و ایام افتخارآمیزی است که هریک یادآور ارزش های بسیار متعالی است.

مسئول کمیته دانش آموزی ستاد برگزاری مراسم 13 آبان شهرستان ورامین گفت: برنامه های 13 آبان امسال با کیفیت بهتر نسبت به سال گذشته اجرا می شود تا دانش آموزان به خوبی این مناسبت‌ها را درک کنند.

عرب عامری عنوان کرد: در همین راستا کمیته دانش آموزی جلسات متعددی با کارشناسان تشکیل داده است.

وی خاطر نشان کرد: برنامه های پیشنهادی 13 آبان آماده و در دو بخش تقسیم بندی شده است که بخش نخست برنامه های هفته بسیج دانش آموزی که منجر به 13 آبان می شود و بخش دوم راهپیمایی بزرگ 13 آبان است با شعار دانش آموز  بسیجی حماسه ساز امروز آینده ساز فردا انجام خواهد شد.

وی تأکید کرد: بیش از 20 برنامه طراحی شده است، که یک سری از برنامه ها برای اجرا در مدارس و تعدادی دیگر برای اجرا در اداره آموزش و پرورش است.

مدیر آموزش و پرورش ورامین گفت: تفاوت‌های مراسم 13 آبان امسال با سال گذشته با توجه به شعار امسال حماسه سیاسی و اقتصادی و نقش دانش آموزان در اقتصاد مقاومتی و آماده کردن فضای مدارس برای بر گزاری مراسم محرم خواهد بود.

عرب عامری تصریح کرد: درهمین راستا برنامه‌های متعددی از قبیل برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی و شهدای فرهنگی، برگزاری مراسم نمادین مرگ بر آمریکا، دیدار با خا نواده محترم شهدا، بر گزاری  مسابقات نقاشی، آدمک سازی، نصب بنر در سر درب مدارس، اجرای سرود 313 نفری و چندین برنامه دیگر طراحی شده که این بر نامه‌ها را می‌توان از مهمترین اقدامات کمیته دانش آموزی شهرستان ورامین بر شمرد.

وی هدف عمده کمیته دانش آموزی را آشنایی دانش آموزان با غدیر و 13 آبان، تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ع)و شهدای دانش آموز،‌ تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حفظ روحیه افتخار و سر بلندی هشت سال دفاع مقدس و الگوی پردازی برای نسل جوان و ارایه قابلیت ها و توانمندی‌های بسیج دانش آموزی در عرصه های مختلف به ویژه ارزش‌های دفاع مقدس ذکر کرد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/م

کد خبر 34594

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =