دی کلینیک تخصصی شهید مهتدی شهرستان پیشوا با حضور سردار محمود تشکری معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، سردار ” محمود تشکری” در مراسم افتتاحیه دی کلینیک شهید مهتدی در جمع مسئولان انتظامی و خبرنگاران با اشاره به نقش اساسی و کلیدی امنیت، آن را یک تولید اجتماعی خواند و افزود: در تولید امنیت آحاد مردم ،نهادها و سازمان ها باید سهیم باشند.

معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به اینکه نیروی انتظامی بر این باور است که تولید امنیت جز با همکاری و تعامل نهادها و مردم با یکدیگر حاصل نخواهد شد تصریح کرد: هرچه ما در بخش بهداشت و پیشگیری هزینه کنیم قطعا باعث خواهد شد تا نیازمند به هزینه های گزاف درمانی نشویم.

 سردار تشکری

سردار تشکری در خاتمه سخنان خود ضمن قدر دانی از تلاش مسئولین محلی در احداث و راه اندازی دی کلینک شهید مهتدی گفت: تلاش خواهیم کرد با کمک مسئولان شهرستان پیشوا خدمات مضاعفی را به شهروندان ارائه داده و به تعبیر مقام معظم رهبری برای رسیدن به رضایت خداوند از رضایت مردم عبور خواهیم کرد.

 بر پایه این خبر در خاتمه مراسم افتتاحیه به تعدادی از مسئولین ارشد انتظامی و شهرستانی که تلاش مضاعفی در راستای احداث و افتتاح دی کلینیک شهید مهتدی ارائه داده بودند با اهداءلوح تقدیر قدر دانی شد. منبع: ندای پیشوا انتهای پیام/م
کد خبر 33911

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =