کد خبر 33657
۱۶ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۸

به تازگی برخی گروه های ضد ارزشی در تهران اقدام به راه اندازی سالن های آموزش رقص و خوانندگی همزمان کرده اند که با تبلیغات گسترده هم همراه بوده است.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری،  به تازگی برخی گروه های ضد ارزشی در تهران اقدام به راه اندازی سالن های آموزش رقص و خوانندگی همزمان کرده اند که با تبلیغات گسترده هم همراه بوده است اما هیچ گونه برخوردی با این گروه ها صورت نگرفته است و بر اساس گزارش های رسیده به دست خبرنگار ما همچنان این آموزشگاه های رقاصی و خوانندگی که بدون محدودیت جنسی است فعالیت می کنند. این آموزشگاه های خصوصی که اکثرا در مناطق شمالی شهر تهران واقع شده اند از مناطق پایین شهر برای خودشان نیرو جذب می کنند. بر اساس گزارش های رسیده دختران کم در آمد پس از آموزش و یادگیری انواع رقص در مجالس و مهمانی های مختلط و بی بندباری و پارتی های شبانه توسط لیدرها بکارگیری می شود.

آموزش رقص

مسئولین محترم، وزارت ارشاد، گشت ارشاد، ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، کافی است یک سری به شمال تهران، ایستگاه های اتوبوس، خیابانها و اماکن عمومی بزنید و ملاحظه نمایند این پوستر های تبلیغاتی آموزش انواع رقص را که مطعنا از غفلت است را ملاحظه نمایند . اکنون که اکثر سایتها و رسانه ها به دنبال نشر خبر های سیاسی هستند ، بهتر است از فرهنگ ایرانی و اسلامی مان دور نشویم و خواهشمندیم مسئولین مربوط هم به این مسائل دقت بیشتری نمایند تا شاهد این فجایع ضد ارزشی نباشیم. منبع: شهر خبر انتهای پیام/م
کد خبر 33657

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =