فرمانده انتظامی شهرستان دماوند بابیان اینکه رسانه ها بازوی توانمند نیروی انتظامی هستند گفت: تامین امنیت پایدار جامعه با همراهی خبرنگاران و مردم محقق می شود.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري سرهنگ دوم ˈرضا ریوندیˈ روز دوشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان دماوند که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در سالن اجتماعات این یگان برگزار شد از زحمات و تلاش های اصحاب رسانه به عنوان نمایندگان افکار عمومی تقدیر کرد.

وی درادامه با اشاره به عملکرد شش ماهه این نیرو در شهرستان دماوند افزود:این نیرو با تلاش های شبانه روزی واحدهای مختلف تحت امر خود، موفق شد در نظارت تخصصی و ارزیابی عملکرد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، مقام نخست را به خود اختصاص دهد و از سوی سرتیپ پاسدار ˈاسماعیل احمدی مقدمˈ فرمانده نیروی انتظامی کشور مورد تقدیر قرار گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دماوند امنیت را مقوله ای نسبی خواند و خاطرنشان کرد:با تمهیدات اندیشیده شده و اقدامات به عمل آمده، شاخص های امنیتی در سطح شهرستان دماوند ارتقاء یافته است.

وی رعایت قوانین، مقررات، تاکیدها و توصیه های پلیس و عوامل انتظامی را از سوی شهروندان در کاهش جرایم بسیار موثر خواند و گفت: نصب دوربین های مداربسته در مکان های تجاری و مسکونی و نصب دزدگیر در خودروها درکاهش جرایم نقش مهمی دارد.

سرهنگ ریوندی کشف ۲۸۸ کیلوگرم مرفین، ۱۰ قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز، یک قبضه اسلحه جنگی کلاشنیکف، بیش از ۳۶ هزار نخ سیگار قاچاق و ۵۵ قطعه اشیاء عتیقه را از جمله فعالیت ها این نیرو درشش ماه نخست امسال عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند به اهمیت افزایش سطح علمی نیروهای این یگان اشاره کرد و افزود: ادامه تحصیلات تکمیلی در فرماندهی انتظامی شهرستان مورد تاکید است و بسیاری از نیروها با تکمیل دوره های تحصیلی عالیه به مدارج بالا دست یافته اند.

وی بیان کرد: راه اندازی پلیس ˈفتاˈ (فناوری و تبادل اطلاعات) و نصب دوربین مدار بسته شهری که برای نخستین بار در محدوده شمال شرق استان تهران عملیاتی می شود، در آینده ای نزدیک در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی در پایان از تعامل و همراهی نماینده مجلس، اعضای شورای تامین و مسؤولان شهرستان با نیروی انتظامی در راستای ارتقای مسائل امنیتی منطقه تقدیر کرد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/ش

کد خبر 33599

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =