عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از برگزاری جلسه این کمیسیون با فانی در روز گذشته و توفیقی در روز 3 شنبه هفته جاری خبرداد و گفت: به نظر می رسد دولت نیز منتظر نتایج جلسه است.

جبار کوچکی‌نژادارم‌ساداتی در گفت‌و گو با خبرنگار پارلمانی آفتاب‌ری در خصوص گزینه های دولت برای تصدی وزرات علوم و آموزش و پروش ،گفت: طبق قانون دولت 3 ماه فرصت دارد که وزراء پیشنهای خود را به مجلس معرفی کند ؛ البته تاکنون نیز افراد خاصی برای تصدی وزارتخانه های  علوم ویا آموزش و پرورش به کمیسیون معرفی نشده اند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این دو وزارتخانه در حال حاضر  توسط سرپرست اداره می شوند،اظهار کرد: باتوجه به بحث های موجود، می توان گفت که آقای توفیقی و فانی گزینه های  تصدی این وزارتخانه ها باشند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه فانی،سرپرست وزارت آموزش و پرورش روزگذشته (یکشنبه)  برای اعلام برخی برنامه ها، اقدامات انجام شده و پاسخ به سوال های بعضی ازنمایندگان به کمیسیون آموزش و تحقیقات آمد،ادامه داد:روز 3 شنبه هفته جاری نیز  آقای توفیقی به کمیسیون خواهد آمد.

وی با بیان اینکه فانی در مجلس مشکلی ندارد و با فضایی آرامی روبرو است،تصریح کرد: توفیقی باید فضا را آرام کند .

کوچکی‌نژاد نتیجه این دو جلسه برای معرفی این افراد به مجلس را با اهمیت دانست ،خاطرنشان کرد: به نظر می رسد دولت نیز برای اعلام اسامی افراد، منتظر نتایج این جلسات است.

 انتهای پیام/ش

کد خبر 33445

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =