حسینعلی شیبانی رئیس دانشگاه آزاد پیشوا گفت : امروز وظیفه اصلی دانشجویان،تحصیل و شتاب دادن به رشد علمی جامعه است.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود واحد ورامین – پیشوا با حضور هیأت رئیسه واحد و حضور گسترده و پرشور دانشجویان طی دو روز متوالی در این واحد دانشگاهی برگزار شد .

در ابتدای این جلسه حسینعلی شیبانی رئیس واحد ضمن خیرمقدم ، ورود دانشجویان جدید را به عرصه آموزش عالی تبریک گفته و در سخنان خود خواستار حرکت جدی دانشجویان در عرصه تعلیم و تربیت و کسب مدارج علمی شد .

وی با اشاره به گرامیداشت هفته دفاع مقدس یادآور شد در دوران دفاع مقدس وظایف جوانان این مرز و بوم تلاش در راه حفظ و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی بود و امروز وظیفه اصلی دانشجویان تحصیل و شتاب دادن به رشد علمی جامعه می باشد .

شیبانی با اشاره به غنیمت شمردن فرصت گرانبهای دانشجویی گفت : وظیفه مسئولین دانشگاه خدمتگزاری به نحو مطلوب به شما دانشجویان بوده و حال که کمترین مسئولیت بر دوش شماست باید تمام تلاش و همت خود را مصروف رسیدن به فضایل علمی و اخلاقی کنید .

رئیس واحد ورامین – پیشوا در ادامه به دستاوردهای ارزشمند دانشگاه آزاد اسلامی طی ۳۲ سال گذشته اشاره کرد و افزود امروز در عرصه بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی توانسته بسیاری از کشورهای صنعتی را پشت سر بگذارد و ثبت ۱۰۰ اختراع و درج ۷۰ مقاله بین المللی اعضای هیأت علمی این واحد دانشگاهی نمونه ای از درخشش خورشید تابان دانشگاه آزاد اسلامی است .

در ادامه معاونت های واحد ضمن ارائه گزارش از حوزه ذیربط خود ، پاسخگوی سئوالات و ابهامات دانشجویان در حوزه های مختلف گردیدند .

در پایان از دانشجویان داوطلب در خصوص اردوی یک روزه جهت بازدید از امکانات واحد از قبیل : آزمایشگاه ها ، سایت های اینترنت ، مزارع تحقیقاتی ، مجموعه ورزشی و … ثبت نام به عمل آمد .

منبع: ندای پیشوا

انتهای پیام/ش

کد خبر 33337

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =