سرهنگ داوود عبدالمالکی فرمانده ناحیه انتظامی بهارستان از شناسایی نقاط جرم خیز این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، سرهنگ داوود عبدالمالکی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تبریک بر سبزپوشان نیروی انتظامی اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی فرصتی است تا این نیروی خدمت گذار بتواند گوشه ای از تلاش های شبانه روزی خود را به مردم اعلام کند.

وی افزود: نیروی انتظامی به عنوان خادم ملت بزرگ ایران با تبعیت از دستور فرماندهی کل قوا شبانه روز در تلاش است تا بتواند امنیت و آسایش شهروندان را در حد مطلوب فراهم کند.

این مسئول عنوان کرد: نیروی جان بر کف انتظامی برای حفظ و پاسداری از کیان مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر شرارت‌ها تاکنون صدها شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهارستان افزود: قدرت در مقابل قانون شکنان، عطوفت درمقابل مردم و عزت نیروی انتظامی بخشی از اهداف مهم این نیرو محسوب می‌شود.

عبدالمالکی با اعلام اینکه نیروی انتظامی از جمله نهادهای مهم و اثر گذار در جامعه به شمار می رود، گفت: نیروی انتظامی درحوزه امنیت در جامعه اسلامی به عنوان یکی از مئولفه های اساسی با زیرساختهای توسعه مد نظر قرار داده شده است.

وی همچنین تاکید کرد: سبز پوشان ناجا برای حفظ امنیت و آسایش شهر و شهروندان بصورت شبانه روزی در تلاشند و هیچ وقت از اهداف بلند خود عقب نشینی نخواهند کرد و همچنان در خدمت این انقلاب و مردم می باشند.

این مسئول انتامی در ادامه حاصل تلاشهای نیروی انتظامی را در شهرستان بهارستان در شش ماهه اول سالجاری مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در حوزه استحفاظی خود به برغم کثرت جمعیت شهرنشینی در شهرستان از ابتدای سال تا کنون با تلاشهای بی وقفه خود توفیقات ارزشمندی را کسب کرده است.

به گفته وی، رضایت مندی شهروندان بهارستانی و قدردانی مسئولان از این نیرو خود بیانگر تلاش‌های بی وقفه این نیرو در این منطقه می باشد.

این مسئول همچنین به برگزاری همایش ها، مراسم متنوع در حوزه امنیت، آموزش و تشریح فعالیت‌های نیروی انتظامی را از ویژه برنامه های هفته ناجا در این شهرستان  اعلام کرد.

عبدالمالکی بر توجه ویژه به مطالبات شهروندان در خصوص ارتقا امنیت نیز تاکید کرد و افزود: در گذشته شاهد برخی ناامنی‌هایی در سطح منطقه بودیم که امروز می توان به جرات گفت با تلاشهای شبانه روزی عوامل انتظامی بهارستان یکی از شهرستان های امن  استان تهران  به شمار می‌‌رود.

فرمانده انتظامی بهارستان در ادامه همچنین از جمع آوری افراد معتاد ولگرد و پرخطر در جریان طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرهای این شهرستان خبر داد و گفت: به منظور افزایش امنیت پایدار در نقاط مختلف شهرستان، شناسایی و پاکسازی مناطق حساس و آلوده در دستور کار نیروی انتظامی بهارستان قرار گرفته که خوشبختانه امروز نیروی انتظامی با اشرافیت تمام به تمامی نقاط شهرستان توانسته این شهرستان را به یک منطق ناامنی برای متخلفین تبدیل کند.

وی عنوان کرد: با انجام عملیات تحقیقاتی و اطلاعاتی نقاط جرم خیز شهرستان شناسایی شد و در مرحله اول بنابر در خواست مکرر شهروندان مبنی‌بر پاکسازی محله‌های قلعه میر و نسیم شهر از وجود مزاحمین خیابانی، اراذل و اوباش و فروشندگان و توزیع کنندگان خرد مواد مخدر، طرح پاکسازی در این مناطق اجرا شد.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه نیروی انتظامی از عملکرد و برخی تخلفات احتالی صنوف بی خبر نیست نیز تصریح کرد: نیروی انتظامی در شهرستان بهارستان در حوزه صنوف نیزحرف‌های زیادی برای گفتن دارد چرا که عملکرد این واحدها توسط نیروی انتظامی همه روزه در حال رصد شدن است و از ابتدای سال تاکنون تعدادی از این واحدها بدلیل برخی تخلفات صنفی در بحث انتظامی پلمپ یا اخطار دریافت کرده‌اند.

منبع: مهر

انتهای پیام/م

کد خبر 33321

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =