فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه امنیت انقلاب اسلامی امروز در اوج خود قرار دارد گفت: اکثریت مردم ما مسیر حمایت از اسلام و نظام اسلامی را انتخاب کرده‌اند و از ارزش‌های نظام دفاع می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، سردار محمد علی جعفری بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح وزرشگاه پایگاه مقاومت المهدی زردنجان جی اصفهان گفت: امروز حرکت پرشتاب انقلاب اسلامی ایران و پیشرفت‌های چشمگیر ایران و جهان مدیون خون شهداست و امیدواریم بتوانیم با حضور در صحنه‌های مختلف دفاع از انقلاب قدردان این همه ایثارگری و فداکاری باشیم.

وی اظهار کرد: بسیج شجره طیبه انقلاب اسلامی است و بسیجیان پاسداران واقعی انقلاب هستند و راه بسیجی، تفکر، زیست و مجاهدت بسیجی همراه راه انقلاب اسلامی است که در عرصه‌های مختلف زندگی فردی و اجتماعی کاربرد گسترده دارد.

سردار جعفری با بیان اینکه به لطف خدا امروزه اکثر قریب به اتفاق ایرانیان از این روحیه برخوردار هستند، افزود: توفیقاتی هم که نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف کسب کرده مدیون همین نگاه است که امیدواریم این نگاه در رویکرد مسئولان و مدیران روز به روز عمیق‌تر و وسیع‌تر گردد.

فرمانده سپاه پاسداران ادامه داد: با حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب و پایداری  و استقامت خانواده ایثارگران و شهیدان، انقلاب اسلامی در وضعیت خوبی قرار دارد و امروز امنیت انقلاب اسلامی در اوج خود قرار دارد و این در حالی است که دشمنان ایران اسلامی برای مخدوش کردن امنیت و ایجاد مشکلات امنیتی برنامه‌ها و نقشه‌های شومی کشیدند که به لطف خدا در هیچ بخشی موفقیتی حاصل نکردند.

وی ادامه داد: نواقصی در بخش‌های فرهنگی و اقتصادی وجود دارد که با همت مسئولان و مردم در سال حماسه سیاسی برطرف خواهد شد، چرا که اکثریت مردم ما مسیر حمایت از اسلام و نظام اسلامی را انتخاب کردند  و از ارزش‌های نظام دفاع می‌کنند.

جعفری گفت : بسیج در این زمینه نقش موثری دارد و مسئولان و مردمی که دل در گرو اسلام و انقلاب دارند بدانند بسیج ارزش پایدار این مملکت است.

فرمانده کل سپاه پاسداران اظهار کرد: باید بسترهای فرهنگی، سیاسی، ورزشی و اجتماعی بسیج را فراهم کنیم و برای این مهم همت همه جانبه لازم است تا برنامه‌های بسیج و پایگاه‌های فرهنگی بسیج به کانون‌های ترویج و توسعه فرهنگ بسیجی مبدل شود.

وی ضمن تقدیر از فعالیت‌های فرمانده و اعضای سپاه صاحب‌الزمان(عج) در اصفهان خاطر نشان ساخت: برنامه‌های ورزشی بسیج اهمیت زیادی دارد و این مهم در اصفهان به خوبی اجرا شده است.

وی اظهار داشت: سازمان بسیج ساخت دو هزار سالن ورزشی را در دستور کار خود قرار داده که  احداث 300 سالن ورزشی سهم سپاه اصفهان است.

 منبع: فارس

انتهای پیام/م

کد خبر 31931

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =