با فرا رسیدن بهار تعلیم وتربیت و اولین روز شروع فصل مهر ومهربانی گل های باغ علم ودانش درجشن بازگشایی رسمی مدارس که خاطرات آن سال ها در ذهن و جسم آدمی باقی می ماندشرکت کردند.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از راه مبین با فرا رسیدن بهار تعلیم وتربیت و اولین روز شروع فصل مهر ومهربانی گل های باغ علم ودانش درجشن بازگشایی رسمی مدارس که خاطرات آن سال ها در ذهن و جسم آدمی باقی می ماندشرکت کردند.
به گزارش پایگاه خبری راه مبین، در نخستین روز از بازگشایی رسمی مدارس در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ مراسم نمادین و با شکوه در دبیرستان شهید دنیا مالی برگزار گردید . مراسم اجرا شده در این واحد آموزشی که جزو برنامه های ابداعی و ابتکاری به شمار می رود، برنامه تلفیقی از مهر و دفاع محسوب می شود. مرتضی اسلامی مدیر این واحد آموزشی که خود از رزمندگان دوران دفاع مقدس و یادگاران شهیدان هشت سال دفاع مقدس می باشد در رابطه با اجرای این مراسم گفت:عشق به شهداء و راه شهداء در ذهن و قلب ما فرهنگیان است،و راه تعلیم و تربیت جدای از راه شهداءنیست.ایشان خاطرنشان کرد: مراسم بازگشایی مدارس بصورت تلفیقی، گرامیداشت دوران دفاع مقدس و یادآوری مولفه های دفاعی و نظامی که با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و با همکاری شایسته آنها انجام شد و مراسم بازگشایی مدارس نیز که تقارن با هفته دفاع مقدس دارد با حضور دانش آموزان و مسوّلان استان و شهرستان بصورت نمادین و متمرکز شهرستانی در این واحد آموزشی برگزار گردید. حضور مسوّلان و خانواده معظم شهدا و هنرمندان بویژه هنرمند معلم و پیشکسوت حوزه سینما و هنر سید جواد هاشمی شکوه خاصی به این مراسم بخشیده بود .     انتهای پیام/ش
کد خبر 31874

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =