عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس : قرائت اسامی عاملان فتنه قم در صحن مجلس الزامی است و نباید حاشیه سازی ها مانع این کار شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آفتاب ری فرهاد بشیری نماینده شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس  در خصوص برخی مخالفت ها با قرائت اسامی عاملان حادثه ۲۲ بهمن قم در مجلس طی قرائت گزارش کمیته بررسی این حادثه گفت: قرائت اسامی عاملان فتنه قم در صحن مجلس الزامی است و نباید حاشیه سازی ها مانع این کار شود.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:قوانین در کشور ما به خصوص قوانین و آیین نامه مجلس صریح و شفاف است و به همین دلیل باید قرائت گزارش نیز شفاف ، روشن و صریح باشد.

بشیری هم چنین تصریح کرد: در هیچ کجای آیین نامه مجلس ذکر نشده است که در گزارش ها نباید اسامی را قرائت کرد و از این حیث باید گزارش به طور کامل در صحن مجلس قرائت شود.

وی ادامه داد:انتظار می رود قوه قضاییه هم چون همیشه با حرکت سریع و قاطع با عاملان این حادثه در هر سطحی برخورد کند تا مانع از بروز اغین دست از رفتارها در آینده شود.

این نماینده مجلس تصریح کرد: برخورد قوه قضاییه از دو بعد دارای اهمیت است نخست ان که باید بی احترامی که به ریاست مجلس و شهر مقدس قم و حرم حضرت معصومه شده با برخورد قاطع قوه قضاییه مورد رسیدگی قرار گیرد تا دیگر گروه های خودسر از این دست از اقدامات انجام ندهند و بعد دیگر ان که باید ریشه این دست از رفتارهای خودسرانه و آشوب زا در کشور خشک شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رفتارهای این گروه های خودسر پیش از این در کشور تاکید کرد: نیت رفتارهای این گروه‌های خودسر در حرم حضرت امام (ره) و فراتر از آن در حرم حضرت معصومه (س) برای مردم روشن شده است و دستگاه قضا باید با برخورد قاطعانه با این حادثه و مواردی از این دست شان ام القرای مسلمانان را به این افراد یاداوری کند./

منبع : پاکدشتی ها

کد خبر 24736

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =