کد خبر 24716
۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۲

سازمان سنجش آموزش کشور برای انتخاب رشته‌های تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری سال ۹۲ تسهیلاتی را فراهم کرده است که این تسهیلات از فردا دوشنبه ۷ مردادماه منتشر می‌شود.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري سازمان سنجش آموزش کشور برای انتخاب رشته‌های تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری سال 92 تسهیلاتی را فراهم کرده است و آنها را از فردا دوشنبه 7 مردادماه در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

اولین بسته تسهیلاتی،ویژه‌نامه انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری سال 92 است که با تمرکز به نیاز‌های داوطلبان،والدین و مشاوران مدارس تهیه شده است و حاوی اطلاعات مفیدی در مورد فرآیند انتخاب رشته خواهد بود.

این ویژه‌نامه همزمان با انتشار نشریه پیک سنجش در روز دوشنبه 7 مردادماه (فردا) توزیع می‌شود.

 کتاب "انتخاب رشته، انتخاب آینده"، بسته تسهیلاتی دومی است که در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. به منظور کمک بیشتر به داوطلبان کنکور 92 ویرایش پنجم این کتاب در روز دوشنبه 7 مردادماه منتشر خواهد شد.

 این کتاب دربردارنده اطلاعات مناسبی درباره انتخاب رشته و مسائل مرتبط با آن است و ویرایش جدید این کتاب به پنج فصل کاهش یافته و نکات مورد‌ نیاز داوطلبان در آن مشخص‌تر از قبل مطرح شده است.

 علاقمندان برای خرید این کتاب می‌توانند از فردا دوشنبه 7 مردادماه به مراکز مشخص شده در اطلاعیه سازمان سنجش درباره انتشار ویرایش جدید کتاب انتخاب رشته، انتخاب آینده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

همچنین سومین موردی که انتخاب رشته را برای داوطلبان کنکور 92 آسان می‌کند نرم‌افزار راهنمای انتخاب رشته است. این نرم‌افزار به داوطلبان این امکان را می‌دهد که با توجه به وضعیت علمی و نمره خود که در آزمون سراسری 92 کسب کرده‌اند خود را با داوطلبان مشابه در آزمون سراسری 91 مقایسه و امکان قبولی خود را مشاهده کنند.

 بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده پس از اعلام نتیجه اولیه آزمون سراسری سال 92 و قبل از آغاز انتخاب رشته‌های تحصیلی این نرم‌افزار از طریق سایت سازمان سنجش به نشان www.sanjesh.org  در دسترس قرار خواهد گرفت.

کد خبر 24716

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =