نماینده تام‌الاختیار بنیاد در آزادراه تهران-شمال گفت: منطقه چهار آزادراه تهران – شمال حدفاصل مرزن‌آباد تا چالوس از روز یکشنبه مورخ ۲۷ اسفندماه سال جاری بر روی هموطنان باز می‌شود و زیر بار ترافیک خواهد رفت.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل ازپایگاه خبری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی،‌ رحمت الله صادقیان، ضمن اشاره به این مطلب، اظهار داشت: قطعه چهار آزاد راه تهران – شمال با سرمایه‌گذاری 65 درصدی بنیاد در این قطعه و همت و تلاش مهندسان داخلی، از یکشنبه هفته آینده بر روی هموطنان بازگشایی خواهد شد و مسافران می‌توانند از تاریخ مذکور از این قطعه تردد کنند.

معاون هماهنگی و نماینده تام الاختیار بنیاد مستضعفان در آزاد راه تهران – شمال افزود: منطقه چهار این آزاد راه از محدوده مرزن آباد تا کنار گذر غربی چالوس به طول 21 کیلومتر تکمیل و احداث شده و شامل چهار دستگاه تونل به طول هزار و 110 متر ، پل‌های خاص به تعداد چهار دستگاه و به طول 263متر‌، تقاطع غیر همسطح به تعداد دو دستگاه و پل‌ها و آب‌رو‌های مسیر به تعداد 34 دستگاه ساخته شده است.

‌صادقیان تأکید کرد: این قطعه با اعتباری بالغ بر 2130 میلیارد ریال احداث شده است که از این مبلغ 65 درصد آن توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تامین شده است.

کد خبر 20371

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =