رئیس تبلیغات اسلامی شمیرانات از برگزاری گفتمان‏ ها و دوره‏های آموزشی در مدارس و دانشگاه‏های استان تهران برای مقابله با نحله‏ ها، جریان‏های انحرافی و عرفان‏های کاذب خبر داد.

حجت‏ الاسلام محمدرضا مبارکی‏زاده به نمایندگی از حجت الاسلام نصیر نیک‏نژاد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران در جلسه کمیسیون اقوام، فرق و مذاهب استان تهران در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شمیرانات شرکت کرد.

وی گزارشی از برنامه‏ ها و تلاش‏های سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در زمینه برگزاری گفتمان‏ ها و دوره‏ های آموزش مقدماتی و تخصصی در مدارس، دانشگاه‏ها، حوزه‏ های علمیه، مؤسسات و مراکز فرهنگی و آموزشی، مساجد، حسینیه ها و دیگر اماکن تبلیغی برای مقابله با نحله‏ ها، جریان‏های انحرافی و عرفان‏های کاذب و ارتقای بصیرت ارائه کرد که مورد تقدیر علی‏ اکبر فدایی، دبیر فرق و مذاهب استانداری تهران قرار گرفت.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان شمیرانات افزود: در همین زمینه اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران سمینارهای متعددی در این استان برگزار کرده است.

در این جلسه که با حضور مدیران کل و مسئولان استان تهران برگزار شد، گزارشی از آخرین وضع اقوام و فرق و مذاهب استان تهران توسط اعضای حاضر در جلسه ارائه شد.

کد خبر 19749

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =