به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، جلسه باشگاه پژوهشگران جوان با حضور کریم زارع رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، مهدی مرجانی معاون پژوهشی باشگاه، علیرضا ایرانبخش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رودهن، بهنام شکری رئیس شورای اسلامی شهر رودهن، مصطفی عبادی معاون پژوهشی و مهرداد ثابت مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی رودهن در سالن کنفرانس این مجتمع دانشگاهی تشکیل شد.

علیرضا ایرانبخش، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رودهن در این نشست گفت: امیدواریم با کمک خداوند و یاری مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بتوانیم شعبه باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان را در رودهن تاسیس کنیم.

ایرانبخش گفت: در این جلسه با ارتقای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد به شعبه و با اعطای عنوان قطب روان‏شناسی، علوم تربیتی و علوم اجتماعی به واحد رودهن موافقت شد.

وی تصریح کرد: همچنین مقرر شد تا برای راه‏اندازی پردیس تحقیقاتی پژوهشگران و نخبگان (شهر دانایی) با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری رودهن، زمینی مناسب در اختیار باشگاه پژوهشگران جوان قرار گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رودهن ادامه داد: پیشنهاد شد تا قطعه زمینی به مساحت 3 هزار متر مربع در جنب سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن و قطعه زمین دیگری به مقدار تقریبی 10 هکتار واقع در پروژه 200 هکتاری تجرک به این امر اختصاص یابد.

ایرانبخش اضافه کرد: هزینه‏های مربوط به احداث و ایجاد مرکز یاد شده از صفر تا 100 با مشارکت واحدهای دانشگاهی و سازمان مرکزی (باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان) با واحد رودهن انجام پذیرد.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان نیز گفت: با سپاس خداوند و با تشکر از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، امیدواریم حرکت سازنده علمی در شهر رودهن بتواند نسبت به ایجاد کار و اشتغال گام‏های اساسی برداشته شود.

کریم زارع در پایان اذعان داشت: واحد رودهن سایت بسیار زیبایی است و امیدواریم بتواند به عنوان خال لبی بر ایران اسلامی بدرخشد و به واحد جامع تبدیل شود.

کد خبر 18553

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =