کد خبر 171521
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۷
آقای رییس جمهور از چه می ترسید؟

آقای رئیس جمهور از چه می هراسید؟ مگر به گفته ی مسئولین وزارتخانه خللی در این معاهدات نیست؟ پس این همه حساسیت برای چیست؟ این دانشجویان کتک خوردند چون به ادعای انتقادپذیری شما اعتماد کردند؟

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از دانشجوخبر؛ یادداشت دانشجویی: هیچ کس نباید خود را مستثنی از سوال ملت بداند و همه باید به سوال مردم و پاسخ گویی در برابر سوال ملت افتخار کنند که افتخار هم میکنند. البته نقد برخی از قوا برخی از نهادها از برخی از نهادها کمی سخت و مشکل است ! فعلا از دولت و رئیس جمهور شروع کنید.
آقای رئیس جمهور کمتر از ۲ماه پیش بود که در دانشگاه شریف این سخنان را ایراد فرمودید ! و حالا شما را چه شده که انتقاد چند دانشجو را برنتافتید؟ کتک خوردن به جرم دانستن و انتقاد کردن، این دور از سیاست شماست جناب حقوقدان! البته با بررسی سوابق شما میتوان به امنیتی بودنتان پی برد. شما امنیتی ترین مردان را در دستگاه خود دارید.مردانی مثل ژنرال زنگنه که با یگان ویژه به سوی نخبگان مملکت تاخت جناب نخبه پرور! پادگانیزه کردن فضای دانشگاه ها راه تکریم ملت نیست. با این همه این دانشجویان دلواپس به دعوت هئیت وزیران خودتان به صحنه آمدند لااقل با وزرای خود روراست باشید. آقای رئیس جمهور از چه می هراسید؟ مگر به گفته ی مسئولین وزارتخانه خللی در این معاهدات نیست؟ پس این همه حساسیت برای چیست؟ این دانشجویان کتک خوردند چون به ادعای انتقادپذیری شما اعتماد کردند؟ ای کاش ذره ای از این سیاست خشن و گاز انبری را در مقابل چپاولگران حقوق ملت داشتید.
انتهای متن/*
کد خبر 171521

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =