ورودی شهر رباط کریم در سال جدید بازسازی می‌شود

شهردار رباط کریم تصریح کرد : ورودی هر شهر می تواند نماد و نشانه ای از تاریخ یک شهر و نمایانگر تمدن و فرهنگ آن و یک جاذبه گردشگری باشد و باید در انتخاب آن نهایت دقت و تخصص به کار گرفته شود .

به گزارش تهران نیوز ، مسعود مختاری، شهردار رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوزگفت : در ادامه طرح پیاده رو سازی بلوار آزادگان محدوده پیاده روی خیابان شهید رجایی تا خیابان شهید بهشتی اصلاح و به مبلمان شهری مجهز می گردد .
وی ادامه داد: طرح پیاده رو سازی بلوار آزادگان یکی از بزرگ ترین طرح های اجرا شده در شهر از این دست می باشد که شامل سنگفرش و ساماندهی تمامی بلوار آزادگان رباط کریم حد فاصل چهارراه اصلی تا میدان آزادگان در دو مسیر رفت و برگشت می باشد . شهردار رباط کریم تأکید کرد: تا کنون این پروژه بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و امید است تا پایان بهار سال ۹۵ تکمیل گردد . همچنین شهردار رباط کریم از بازسازی ورودی شهر رباط کریم با استفاده از المانهای فرهنگی و تاریخی در سال ۹۵ خبر داد و دیدگاه های خود را در این راستا تشریح کرد . مسعود مختاری با اشاره بر لزوم بازسازی ورودی های شهر رباط کریم ، گفت : برای این منظور از طراحان دعوت به عمل آمد تا طرح های خود را در این زمینه ارائه دهند که با نظرات کارشناسان و مسئولان شهر طرح های نهایی تصویب و ماکت و نقشه های پلان ها تهیه گردید . وی افزود : سعی شده است تا با استفاده از نماد ها و المان های تاریخی و فرهنگی شهر رباط کریم ورودی هایی در خور و با تاثیر از شاخصه های فرهنگی مردم رباط کریم طراحی و ساخته شود . شهردار رباط کریم تصریح کرد : ورودی هر شهر می تواند نماد و نشانه ای از تاریخ یک شهر و نمایانگر تمدن و فرهنگ آن و یک جاذبه گردشگری باشد و باید در انتخاب آن نهایت دقت و تخصص به کار گرفته شود .
انتهای متن/*
کد خبر 171518

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =